Bin 165 En Az İlköğretim Büro Memuru Alınıyor!

Türkiye İş Kurumunun resmi internet sitesinde yayımlanan ilanlara göre en az ilköğretim mezunu bin 165 büro memuru alımı yapılıyor. Peki detaylar nedir.

Bin 165 En Az İlköğretim Büro Memuru Alınıyor!

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan özel sektör firmaları açık pozisyonları için çok sayıda memur ve personel alımları gerçekleştirmektedir. İlgili özel sektör firmalarının ilanları kurumlar tarafından hazırlanarak ilan edilmesi için interaktif iş ilanları sitelerine ya da İŞKUR'a gönderilmektedir.

İŞKUR tarafından yayımlanan ilanlara bakıldığında büro memuru kadrosu için toplam bin 165 kişilik memur alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi firmalar büro memuru kadrosu için personel alımı yapıyor ve büro memuru alımına ilişkin detaylar nedir.

İLAN DETAYLARI

Alım Yapacak Firmalar: Özel Sektör Kuruluşları / Daimi
Alınacak Personel Sayısı: Bin 165
Alınacak Pozisyon: Büro Memuru
En Az Mezuniyet: İlköğretim

ALIM YAPACAK FİRMALAR

Türkiye geneli en az ilköğretim mezunu bin 165 büro memuru alımı yapılıyor. Peki alım yapacak olan firmalar hangileridir?

AK KARDEŞLER İNŞAAT
DENEYSAN EĞİTİM CİHAZLARI
TEDARİK LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK
KUZ MADENCİLİK NAKLİYAT
ORGANİK GRUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI
DENİZLİ MİNİK YILDIZLAR
CENKPA DAYANIKLI TÜKETİM
AKARTEKS

BAŞVURULAR

Yukarıda verilen firmalar büro memuru alımı yapacak olan bazı kuruluşların arasında yer almaktadır. Buna göre adayların büro memuru kadrosuna müracaatlar için aşağıdaki linki takip etmesi gerekmektedir. Kendi illerinde alımı olan kişiler İŞKUR'a giderek müracaatlarını da yapabilir.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2267
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE