Ankara Pursaklar Belediyesi Personel Alım İlanı Açıkladı!

Ankara ili Pursaklar Belediyesine personel alımı ilanı açıklandı. Resmi gazetede ilan edilen 1 kişilik eski hükümlü oto bakım onarımcısı sürekli işçi alımı detayları haberimizde..

Ankara Pursaklar Belediyesi Personel Alım İlanı Açıkladı!

Ankara iline bağlı merkez ilçe olan Pursaklar Belediyesi Başkanlığına 1 kişilik daimi işçi alımı yapılacak.

İLAN DETAYLARI;

Yeni açıklanan ilana eski hükümlü olan adaylar başvuru yapabilecekler. Adayların 4857 sayılı iş kanuna göre istihdam edileceği belirtildi. Kura ile belirlenecek olan alımlarda oto bakım onarımcısı mesleklerinde başvuru listesi İŞKUR tarafından yapılacak kura törenin ardından tespit edilecek. Asıl ve yedek listede adı bulunan adaylar, münhal kadrodan 4 katı olacak. Asıl ve yedek liste Pursaklar Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden duyurulacak. Adaylar daha sonra sözlü sınavına alınacaklar. Sözlü sınavda ise mesleki bilgileri, becerilerinin tespiti için sınav gerçekleştirilecek. Kadro sayısı kadar asıl ve yedek adayların belirlenmesinin ardından yerleştirme sonucunda kazanan adaylar göreve başlayacak.

BAŞVURU ŞARTLARI;

Adaylar 2257 sayılı kanun saklı kalmak kaydı ile 657 sayılı kanun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımları gerekiyor. Başvuru şartlarından bir tanesi eski hükümlü olmaları yaş şartında 45 yaşından gün almamış olmaları gerekmektedir. Eğitim düzeyinde en az ortaokul mezunu olmaları, herhangi bir sgk emekli aylığı yaşlılık ya da malulluk maaşı almıyor olmaları gerekmektedir. Adayların Pursaklar ilçesinde ikamet etmeleri D sınıfı ehliyet sahibi, src 2 ile 3 belgesi sahibi otomotiv alanında MSB onaylı ustalık belgesi, vites kutuları, motor ve fren alanlarında kurs alarak sertifika sahibi olmaları gerekmektedir.

İlana erişmek için tıklayın

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2019, 01:47
YORUM EKLE