Acun Medya Tecrübeli Tecrübesiz 10 İş İlanı İçin Personel Alacak

Acun Medya farklı iş ilanları ile bünyesine personel alımı yapacağını bildirdi. Başvuru süreci başlamış olan personel alımı ilanları şöyledir.

Acun Medya Tecrübeli Tecrübesiz 10 İş İlanı İçin Personel Alacak

Acun Medya personel alımı yapacak. Kariyer sitesi üzerinde yayımlanan personel alımı ilanlarına göre 10 farklı iş ilanı ile personel alımı yapacak olan Acun Medya için başvuru süreci başladı. Bildiğiniz üzere Acun Medya Türkiye'de ileri gelen Televizyonculuk sektörünün öncüsüdür. Acun Medya olarak yapılan Programlar ve yarışmalar Milyonlar tarafından izlenerek Reyting rekorları kırmaktadır.

Siz de böyle köklü bir sektrde Televizyonculuk kariyerinizi geliştirmeye ne dersiniz.Elbette bu yönde kariyer gelişme hayaliniz büyüktür ve bizde İşin Olsa ekibi olarak sizlere bu haberimizde Acun Medya personel alımı hakkında bilgileri aktaracağız.

10 FARKLI İŞ İLANI İLE POZİSYONLAR:

Acun Medya bünyesine personel alımı için yayımladığı iş ilanları ile personel alımı yapacak. İşte o pozisyonlar:

  • Macarca Tercüman
  • Garson
  • Barista
  • Teknik Eleman
  • Bölge Satış Sorumlusu
  • Parkur Uzmanı
  • Proje Sorumlusu
  • İspanyolca Tercüman
  • Çağır Merkezi Elemanı
  • Yayın Yönetim Uzmanı ( Yunanca )

EN AZ LİSE MEZUNU OLANLAR BAŞVURU YAPABİLECEK!

Acun Medya personel alımı ilanlarına en az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. Ayrıca diğer şartlara göre adaylardan, İletişim becerisi yüksek, Çözüm odaklı yaklaşım üretebilen ve yöneticileri ile açık iletişim kurabilen, Müşteri ilişkilerinde başarılı,  Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak, Değişime açık, Problem çözüm yeteneği olmak, Vardiyalı çalışabilecek olmak gibi nitelikler aranıyor.

Ayrıca pozisyonuna göre özel nitelikler aranmakta olup söz konusu şartları başvuru ekranı esnasında ulaşabileceksiniz.

BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI!

Acun Medya personel alımı başvuruları başladı. Söz konusu ilanlar Kariyet sitesi üzerinde yayımlandı ve başvuru yapmak için üye olmak gerekiyor. Başvurular elektronik ortamda yapılaca olup aşağıda sizlerle başvuru ekranını paylaşıyor olacağız.

BAŞVURU ADRESİ: https://www.kariyer.net/firma-profil/acun-medya-produksiyon-ve-reklam-hizm-a-s-acu-45355-126534

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nazım Aksu
Nazım Aksu - 1 yıl Önce

Acilen işe ihtiyacım var Acun medya da lise mezunu aranıyor belkide ama ben ortaokul mezunuyum ama emin olun kimsenin yüzünü kara çıkarmam bana bir iş veremezmisinizz. Acun abii ,,

ayse çakır
ayse çakır - 12 ay Önce

selamun aleykum acun guzelligim başıma bela oluyor cok dikkat cekiyorum bu yüzden hiç bir yerde çalışamıyor istifa ediyor müdür rahatsız ediyor bölge müdürû rahatsız ediyor ne yapcagim işden ayrılmak zorunda kalıyor iş arıyorum kalici iş ariyorum ayşe çakır dürüst dikkat çeken biriyim aradigiz yüz benmiyim bilmiyorum