1800 Temizlik Görevlisi Personel Alımına Başvurular Alınmaya Başladı! İşte Şartlar

İŞKUR üzerinden yayımlanan 1800 kişilik temizlik görevlisi memur personel alımına başvurular alınmaya başladı. Başvurmayı düşünecek adaylarda aranan şartlara ve diğer niteliklere haberimizde yer verdik...

1800 Temizlik Görevlisi Personel Alımına Başvurular Alınmaya Başladı! İşte Şartlar

Kamu kurumlarına ve bağlı kuruluşlarına İŞKUR üzerinden memur personel alımları yapılıyor. Özel sektör işletmelerine de yine İŞKUR aracılığıyla personel alımları gerçekleştirilmektedir. Bu ilanlar açık iş ilanları bölümünden tüm meslek gruplarını kapsayacak şekilde yayımlanmaktadır. Şuanda yaklaşık 45 bin kişilik personel alım ilanı, ilgili sayfa üzerinden kamuoyuna duyurulmakta, adayların başvuruları alınmaktadır. İlan edilen personel alımları arasında 1800 kişilik güvenlik görevlisi personel alımları da bulunuyor. Bu ilanlara başvurmayı düşünen adayların; en az ilkokul mezunu olması, temizlik malzemeleri ve gereçlerinin kullanımını biliyor olması, mesleki tecrübe sahibi olması, sorumluluk bilinci yüksek olması, askerlik hizmetini tamamlamış olması, görevini devamlı yapmasına engel rahatsızlığı bulunmuyor olması, takım çalışmasına yatkın olması, dış görünüşüne ve mesai saatlerine özen gösteriyor olması, kendisine verilecek temizlik odaklı görevleri zamanında ve titizlikle yerine getirebilecek olması gibi şartlar aranmaktadır.

İŞKUR ilanlarına başvurular nasıl yapılır?

İlanlara başvuru yapmak isteyen adaylar, dilerlerse online olarak açık iş ilanları bölümünden dilerlerse de şahsen müracaat edip İŞKUR il ve ilçe müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapabilirler. Başvurularda adayların mutlaka ilan numarasını not etmelerini ve bu şekilde müracaat etmelerini önermekteyiz. Mağduriyet yaşanmaması adına bu nokta önem arz etmektedir. Başvurular öncesinde mutlaka üye profilinizde yer alan özgeçmiş ve iletişim bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz. Aksi halde mağduriyetler yaşanabilmekte, ilan şartlarına uymayan adayların başvuruları değerlendirme sürecine dahil edilememektedir.

TÜM PERSONEL ALIM İLANLARI İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMALARIMIZI İNDİRMEYİ UNUTMAYINIZ.

İOS> TIKLAYINIZ

ANDROİD> TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tahsin erboğan
Tahsin erboğan - 4 yıl Önce

2013 kayıtlıyım daha işe girmedim anlamadım

Adem bilişil
Adem bilişil - 4 yıl Önce

Alımlar hangı iller ıcın gecerli

Tolga
Tolga - 4 yıl Önce

Hiç böyle bir ilan göremiyoruz iskurda

Bilgen
Bilgen - 4 yıl Önce

bu alım malatyada varmi bide kamu hastanelerinemi temizlik alimi

Ceren ereli
Ceren ereli - 4 yıl Önce

1800 temizlik görevlisi alımı nereye ve numarasını alabilirsiniz basvuru

Meral bildik
Meral bildik - 4 yıl Önce

Hangi iller için ve hangi sektörde

Alikosay
Alikosay - 4 yıl Önce

Cayirova konumunda olan güvenlik isler