1190 Güvenlik Görevlisi Personel Alımı Yapılıyor! İlanlar İŞKUR Üzerinde Yayımlandı

İŞKUR ilanları kapsamında 1190 güvenlik görevlisi personel alımı yapılmaktadır. İlanlara başvurular İŞKUR üzerinden alınacaktır...

1190 Güvenlik Görevlisi Personel Alımı Yapılıyor! İlanlar İŞKUR Üzerinde Yayımlandı

İŞKUR üzerinde yayımlanan yaklaşık 40 bin kişilik ilan arasında güvenlik görevlisi personel alımı için de 1190 kişilik ilan yayımlanmış durumda. İŞKUR taraıfndan yayımlanan bu ilanlarda, alım yapan işletmeler tarafından tüm detaylar aktarılmış durumdadır. Yayımlanan güvenlik görevlisi alımı için adayların taşıması gereken şartlar, başvuruların nasıl yapılacağı ve son başvuru tarihleri gibi detaylara haberimizde yer vermeye çalışacağız.

 İŞKUR üzerinden 1190 güvenlik personeli alımı yapılıyor

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan 1190 kişilik güvenlik görevlisi ilanlarında, adayların en az lise mezunu olması ve silahlı ya da silahsız özel güvenlik sertifikasına sahip olması, kamu haklarından mahrum olmaması, takım çalışmasına yatkın olması, güvenlik görevlisi meslek gerekliliklerine hakim olmak, sorumluluk bilinci yüksek olmak, iletişim ve muhakeme yetenekleri gelişmiş olmak, temsil yeteneği yüksek olmak, mesleğinin gerektirdiği ekipman, program ve gereçlerin kullanımından haberdar olmak, ilan şartlarında belirtilen yaş şartlarına uygun olmak, mesleğinde deneyimli ve bilgi sahibi olmak, askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olmak, kendini geliştirmeye açık olmak, mesai saatlerine özen gösterebilecek olmak, dış görünüşüne özen göstermek, sağlık problemi bulunmamak gibi özetlenebilmektedir. Yürütülen alımlara başvurular İŞKUR üzerinden yapılmakta olup, başvuru yapacak adayların İŞKUR üye profillerinin bulunması gerekmektedir. Üye profili bulunan ancak bilgilerinde eksiklik olduğu anlaşılan adayların başvuruları kabul edilememektedir. Üye profil bilgilerinde hata ve eksiklik olduğu sonradan anlaşılan adayların kazanılmış hakları da iptal edilecektir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 3 yıl Önce

Âlim diyorsunuz hiç alimler yok maalesef

Remzi Arslan
Remzi Arslan - 3 yıl Önce

Diyarbakır var mı il adları belli degilde