Orta Doğu Teknik Üniversitesi Personel Alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Resmi Gazetede gelen ilana göre Orta Doğu Teknik Üniversitesi 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere sözleşmeli 4/B personel alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Kontenjan Dağılımı Nedir?

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kadın Erkek adaylar içerisinden olmak üzere 13 Sözleşmeli Personel Alımı yapılacak. Buna göre Ankara'da istihdam edilmek üzere;

  • 1 Destek Personeli ( Yemek Hizmetleri / Aşçı Kasap ),
  • 9 Destek Personeli ( Basit Bakım + Temizlik Hizmetleri ),
  • 3 Teknisyen,

Başvuru Şartları Nelerdir?

ODTÜ sözlşemeli personel alıında adaylardan 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek. " şartları aranacaj.

Ayrıca KPSS Şarto olarak ta adayların 2022 yılında yapılmış olan KPSS'den Lise, Ön Lisans ve Lisans seviyesinde en az 60 KPSS Puanı almış olmak gereklidir.

Mesleki Şartlar Nelerdir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başladı ve en geç 15 gün içerisinde başvuruların yapılmış olması gereklidir.

Başvuru Tarihleri: 18 Eylül - 2 Ekim 2023

İLANIN TAM METNİ