Zabıta, Veznedar, Evlendirme Muhasebe, İtfaiye, Düz Memur Alımı Başvurularında Sona Yaklaşılıyor!

Devlet Personel Başkanlığından yayımlanan zabıta memuru, veznedar memuru, muhasebe memuru, itfaiye eri ve düz memur kadrolarına yönelik yayımlanan ilanların başvurularında sona yaklaşılıyor...

Zabıta, Veznedar, Evlendirme Muhasebe, İtfaiye, Düz Memur Alımı Başvurularında Sona Yaklaşılıyor!

Geçtiğimiz günler itibariyle sizlere duyrduğumuz, zaman zaman da ilave duyurularını gerçekleştirdiğimiz ilgi gören kadrolardan olan bazı ilanlara yönelik başvuru süreçlerinde sona yaklaşılıyor. Yakın zamanda başvuruları sonlanacak veznedar memuru, düz memur, itfaiye eri, zabıta memuru, muhasebe memuru kadrolarına yönelik olarak bilgilendirmelere aşağıda değinmeye çalışacağız. İlgili ilanlara başvuru tarihlerinde son günler içerisinde olduğumuzdan, başvurmak isteyen adayların hızlı hareket etmeleri gerekmekte, başvuruların sonlanmasının ardından ek başvuru hakkı tanınmayacaktır.

Zabıta memuru, veznedar, evlendirme, muhasebe memuru ve düz memur alımları - İtfaiye eri alımları

Bu kadrolara yönelik ilanlar, Derik Belediyesi tarafından yayımlanmıştır. Yapılan alımlar için yayımlanan kılavuzda tüm pozisyonlar için KPSS baraj puanı 55 olarak aktarılmıştır. 55 KPSS Puan üzerinden yapılan alımlara başvuruda bulunmak isteyen adayların; T.C vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum edilmemiş olmak, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olmak, iletişim becerisi gelişmiş olmak, muhakeme yeteneği yüksek olmak, mesai saatlerine ve dış görünüşüne özen göstermek, belirtilen bölümlerden mezun olmak, başvuru yapılacak pozisyon için gereken mesleki sorumluluğun bilincinde olmak, herhangi bir suçtan dolayı hüküm giymemiş olmak, itfaiye eri kadrosu için ilan edilen boy ve kilo şartlarını taşımak, beden - kitle endeksi görev yapmaya elverişli olmak, yaş şartlarını barındırmak, itfaiye eri kadrosu için en az lise mezunu olmak şeklinde özetlenebilmektedir. İtfaiye eri kadrosuna yapılan alımlar LÜLEBURGAZ BELEDİYE BAŞKANLIĞI için, diğer kadrolardaki ilanlar ise DERİK BELEDİYESİ için yayımlanmıştır. İlanlara ilgili bağlantılar aşağıda yer almaktadır.

Derik belediyesi > Tıklayınız

Lüleburgaz Belediyesi > Tıklayınız

Memur alımlarını Instagram' da takip etmek için tıklayınız.

iOS uygulamamız için tıklayınız.

Android için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER