Yargıtay Memur Alımı 2016

Yargıtay memur personel alımı yapıyor. Yargıtay Nakil Yolu ile bünyesine farklı pozisyonlarda memur personel alacak.

Yargıtay Memur Alımı 2016
Yargıtay 23 Ağustos 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere Nakil yolu ile farklı pozisyonlarda ve niteliklerde toplamda 5 adet Memur alımı yapacak. Alım yaılacak kadrolar; 5. dereceden olup, 1 adet İnşaat Mühendisi, 2 adet Elektrik Elektronik Mühendisi ve 2 adet Makine Mühendisi dir. Adaylardan aranan şartlar şöyledir;

GENEL NİTELİKLER:
  • Erkek adaylar için askerliğini bitirmiş veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,
  • 45 yaşını doldurmamış olan adaylar,
  • Hakkında halen soruşturma bulunmayan adaylar,
  • Halen 657 Sayılı kanunun kapsamında 4/A maddesi kapsamında kadroda çalışıyor olan adaylar,
  • Üniversitelerin dört yıllık lisans eğitimi veren; İnşaat, Elektrik-Elektronik ve Makine Mühendisliği bölümlerinin birinden ya da bunlara denkliği, Yükseköğretim Kurumlarınca kabul olunan yurtdışı öğretim kurumlarından mezun olmak.
  • İnşaat, Elektrik-Elektronik ve Makine Mühendisi olarak en az 3 yıl deneyimi olmak (mesleği ile ilgili çalışan süreler belgelenecek.)
BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 28 Ağustos 2016 tarihi ile 05 Eylül 2016 tarihleri arasında saat 17:00 a kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Başvurular, Posta veya kargo ile yapılacak başvuruların, başvurunun son günü mesai bitimine kadar Başkanlığımızda olması gerekmektedir.

Başvuru İçin Hangi Belgeler aranmaktadır?

Naklen Atamam Başvuru Dilekçesi, Özgeçmiş, Hizmet Çizelgesi, Diploma Fotokopisi, 1 adet Vesikalık Fotoğraf ile başvuru yapılacaktır. 

Ayrıca Buraya Tıklayarak ilanın tam metnini inceleyebilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih
fatih - 4 yıl Önce

kpss kaldırılsın
lise ve üniversite mezunları arasından ilçe ve il bazında geliri düşük olandan olmayana doğru mesleki kariyer durumuna göre kura sistemi ile yapılmas gerekir.çünkü geliri düşük olanlar çeşitli sebeplerden sınavlara hazırlanamıyor palaşımda adaletsizlik diz boyu

deniz
deniz - 4 yıl Önce

1.000.000 kişi başvursa 1 tane elektrik öğretmenliği mezunu gerekliliği istemezsiniz.sonra neden Almanya bizden gelişmiş. iş verilmediği için ülkemizden mecburen gidip Almanyayı teknik konularda 1 numara yapıyoruz. niye? mecburen ve yaşamak için...