Üniversiteye Lise Mezunu 33 Sağlık Personeli Alımı Yapılacak!

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Lise mezunu sözleşmeli 33 sağlık personeli alım ilanı açıkladı. Adaylar sağlık alanlarından en az lise mezunu olmaları ve KPSS'den gerekli olan puanı almaları ile başvuru yapabilecekler. Diğer başvuru şartları ise şu şekilde..

Üniversiteye Lise Mezunu 33 Sağlık Personeli Alımı Yapılacak!

Üniversiteye sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacak.

Kamu Kurumlarından bir çok üniversite ve kurumlar lise mezunu eğitim seviyesinde personel alım ilanları açıklıyor. İlanlardan bir tanesi de Manisa Celal Bayar Üniversitesinden geldi. Buna göre sağlık alanlarında lise, önlisans ve lisans mezunu olan adaylar için 33 sözleşmeli sağlıkçı alımı yapılacak. Adaylar açıklanan ilanlarda hangi başvuru şartlarına sahip olmaları gerekiyor. İşte detaylar..

Manisa Celal Bayar Üniversite Rektörü 4-B sözleşmeli personel alım ilanında adayların 657 sayılı DMK'da belirtilen şartları taşımaları gerekiyor. Diğer niteliklerde ise Hemşire kadrosundaki alımlarda Lise mezunu olarak 5 kişi, Lisans mezunu olarak 19 kişi, sağlık teknisyeni kadrosunda Sağlık meslek lisesi mezunu 4 kişi, Ebe kadrosunda ebelik bölüm mezunu 4 kişi, diyetisyen kadrosundaki alımlarda Beslenme ve Diyetetik bölümü lisans mezunu olmak ve en az bir yıl üniversite hastanesi bölümlerinde deneyim sahibi olmak gerekiyor.

BAŞVURU TARİHİ VE DETAYLARI;

Başvurular için ilan resmi gazetede açıklanmasının ardından 15 gün içerisinde yapılabilecek. Üniversitesinin web sayfası üzerinden başvuru formunu doldurmak ve diğer belgeler ile birlikte Rektörlük Personel dairesi Başkanlığına şahsen olarak başvuru yapılabilecek.

Başvurular  01/02/2019 ile 15/02/2019 tarihleri arasında yapılacak.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER;

Adaylardan başvuruda istenilen belgeler ise şu şekilde;

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2019, 16:34

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE