Türk Telekom Büro Memuru ve Personel Alım İlanı Yayımladı! Başvurular Başladı

Türk Telekom, veri merkezi iletim ve operasyon sorumlusu pozisyonunda görev almak üzere büro memuru alımı gerçekleştirecektir. Yayımlanan ilana başvurunun detayları haberimizdedir...

Türk Telekom Büro Memuru ve Personel Alım İlanı Yayımladı! Başvurular Başladı

Türk Telekom tarafından büro memuru olarak aktarılabilecek pozisyonuna personel alım ilanı yayımlandı. Bu pozisyon veri merkezi iletim ve operasyon sorumlusu olarak yayımlanan ilanda kamuoyuna duyuruldu. Özel bir kariyer sitesi üzerinden ilanı yayımlayan Türk Telekom, ilana başvuruları bekliyor. Çok sayıda kişi tarafından başvurunun yapıldığı görülen ilanda, adayların belirlenmesi süreci devam ediyor.  Büro memuru olarak ifade edilebilecek bu pozisyonda görev almak isteyecek vatandaşlarımızın başvurularını yapmalarını öneririz. Mevcut ilanla alakalı tüm bilgilendirmelere haberimizde yer vermeye çalışacağız.

BAŞVURU DETAYLARI VE ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Türk Telekom veri merkezi iletim ve operasyon sorumlusu, kısacası büro memuru olarak ifade edebileceğimiz türk telekom memur alımı için başvuru yapacak adayların, kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması, sağlık problemi bulunmaması, kamu zararına faaliyette yer almamış olması, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olması, işin gerektirdiği araç gereçleri ya da bilgisayar programlarını kullanabiliyor olması, askerlik hizmetini tamamlamış ya da ilişiği bulunmuyor olunması, dış görünüşüne özen göstermesi, güleryüzlü ve yükjsek motivasyonlu çalışma anlayışını benimsemiş olması, iş bölümü ve bireysel iş yönetimini yapabiliyor olması, Network-WAN ve Lan ürünlerinin kurulumu, entegrasyonları konusunda tecrübe sahibi olması, en az iki yıllık süreyle deneyiminin bulunması, ileri derecede İngilizce biliyor olması gibi şartlar aranmaktadır. Yürütülen alım sürecine yönelik daha fazla detaya aşağıda yer alan bağlantı üzerinden erişim sağlayabilir, başvuruları gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru ve detay için tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

2500 tekniker alimi ne zaman olucak mülakata girdik haber bekliyoruz