THY Lise Mezunu Kabin Memuru Alımı Yapıyor! Kimler Başvuru Yapabilir?

Türk Hava Yolları bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için Kabin memuru alımı yapacağını belirtti. Başvuru şartları ve başvuru bilgileri haberimizin devamındaki bilgilerde yer almaktadır.

THY Lise Mezunu Kabin Memuru Alımı Yapıyor! Kimler Başvuru Yapabilir?

Türk Hava Yolları ( THY ) kendi resmi internet sitesinde yayımlamış olduğu ilana göre bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak için Kabin memuru alımı yapacğaını belirtti. Söz konusu ilana başvuru yapacak adaylar mutlaka başvuru şartlarını taşımak zorundadırlar.

Buna göre THY tarafındna yapılan duyuruya göre, THY dünyada en fazla ülkeye havayolu olan, yaptığı uluslararası spnsorluklar ve kazandığı bir çok ödül ile Türkiye CUmhuriyetini dünyada gururla temsil eden bir firmadır. Buna göre THy ortaklığının büyüme sürecinde Kabin Memuru olarak yer almak isteyen, hizmet sektöründe iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, dinamik ve güleryüzlü olan Bayan Kabin memurları alımı yapacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Türk Hava Yolları kabin memuru alım ilanına başvuru yapacak adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak veya Mavi kart sahibi olmak, 01 Ocak 1988 ile 31 Aralık 1997 tarihleri arasında doğmuş olmak, İyi derecede ingilizce bilmek ve tercih sebebi ile ikinci bir yabancı dil bilmek, En az lise mezunu olmak, Adli sicil kaydı ve adli sicil arşivi bulunmamak, Boy ve kilo orantısı çerçevesinde 160 cm ile 180 cm boyları arasında olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına elverişli olmak, THY kabin memuru üniforması giydiğinde vücudunun görünecek kısımlarında dövmei yanık, yara izi ve piercing vb. bulunmamak ve daha önce çalıştığı havacılık kuruluşlarından veya THY den disiplin cezaıs ile veya sağlık nedeni ile görevinden ayrılmamış olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Söz konusu ilana başvurur yapacak adaylar başvurularını Türk Hava Yoları ( THY ) resmi internet sitesi üzerinden elektonik ortamda yapmaları gerekmektedir. Adayların başvuru yapabilmeleri için öncelikle belirtilen bütün nitelikleri taşımaları gerekmektedir. Başvuru şartlarını taşımayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Buna göre mülakat öncesinde belirtilen şartlaı belhelemesi istenecek ve kriterlere uygun olmayan adaylar tespit edildiğinde başvur usürecine devam edemeyeceklerdir. İlan hakında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir açmaz
Kadir açmaz - 2 yıl Önce

Ben iyi ingilizce biliyorum terjuben var iyi anlarim

Ceylan
Ceylan - 2 yıl Önce

THY alımlarını yaş sınırı 35 getirilirse çok memnun oluruz

Ceylan
Ceylan - 2 yıl Önce

Lütfen yaş sınırı 35 olsun

At Ağızlı
At Ağızlı - 2 yıl Önce

Vat ar yo diyebiliyorum olur mu?

cana
cana - 2 yıl Önce

Yaş sınırı esnetilse çok daha iyi olur