PTT Bünyesindeki Şirkete Yeni Personel Memur Alımları Yapılıyor! İlanlar Yayımlandı

PTT memur personel alımları beklenirken, PTT iştiraki bir kuruluş tarafından 2 yeni personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanların detayları ve başvuru şartları haberimizde...

PTT Bünyesindeki Şirkete Yeni Personel Memur Alımları Yapılıyor! İlanlar Yayımlandı

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına 2019 yılı memur personel alımları devam ederken, PTT bünyesine yapılacak memur personel alımları da merak ediliyordu. PTT bünyesine 2019 yılında memur alımının yapılıp yapılmayacağı adaylar tarafından merakla beklenirken, hangi kadrolara alımların yapılacağı yönünde sorular da soruluyor. Sitemiz isinolsa.com üzerinden de bize sıklıkla, PTT memur alımı, PAL PTT personel alımı konularında talepler ulaştırılıyor, ilanlara yönelik bilgilendirmeler bekleniyordu. Tüm bu gelişmeler yaşanırken, PTT tarafından hayata geçirilen E-PTT AVM bünyesindeki iştirak olan PTTeM için de personel alımı yapılıyor. Yayımlanan ptt personel alımı için adaylarda aranacak şartlar ve başvuru bilgilerine aşağıda yer alacak bağlantı üzerinden erişim sağlamak mümkündür.

PTTTeM bünyesine memur personel alımı yapılıyor

Özel bir kariyer sitesi üzerinden alınacak başvurularda, adayların özgemişlerinin ilan şartlarında belirtilen nitelikleri taşıması gerekmektedir. Yapılacak olan alımlar PHP developer ve .NET Developer kadrolarına yönelik olarak gerçekleştirilecektir. İlanlara başvurularda, kariyer sitesi üzerinde beliritlen şartların taşınması, belirtilen bölümlerden mezun olunması ya da ek niteliklerin karşılanması gerekmektedir. İlana başvurabilmek için, site üzerinden üye profili oluşturulmalı, tüm bilgiler güncel ve eksiksiz şekilde girilmelidir. Üye profili bulunan ve ilan şartlarını taşıyan adaylar, başvurularını ilanlara anında yapabilir, firmanın değerlendirme sürecini bekleyebilirler. PTT bünyesine 2019 yılı içinde daha fazla memur personel alımının yapılması beklenmektedir.  Yapılacak tüm personel alımı ve daha fazlasından anında haberdar olmak için mobil uygulamalarımızı indirebilir, ücretsiz olarak Android ve iOS cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

İlanlara ulaşmak için> https://goo.gl/qMY6mS

Uygulamalar için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Merve
Merve - 3 yıl Önce

Hangi karıyer sitesinden yapabiliyoruz

Mustafa1992
Mustafa1992 - 3 yıl Önce

Nasıl başvuru yapa biliriz hiç bir şekilde söylenmemiş özel site diyor başka bişey demiyor

Yak
Yak - 3 yıl Önce

Sizin yayinladiginiz hic bir ilan dogru deyil sizin yalaninizi sikeyim

SIRADAKİ HABER