Orman İşletmesi TYP ile 82 Memur Alımı Yapacak! Başvurular Başladı!

Kamu kurumlarında yapılacak olan personel alımlarından orman işletmesi genel müdürlüğüne TYP ile kamu personeli alımı yapılacak. Yapılacak olan alımlarda son başvuru ne zaman? İşkur üzerinden yapılacak başvuru son tarihi ne zaman?

Orman İşletmesi TYP ile 82 Memur Alımı Yapacak! Başvurular Başladı!

Kamu kurumlarında görev almak isteyen adaylara yönelik olarak düzenlenen alımlar devam ediyor. Devlet Personel Başkanlığı ile Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan memur alımlarında  kurumları personel istihdamı sağlayacak  İŞKUR üzerinden TYP ile Kamu görevini sürdürmek üzere personel alınacak. Detaylar şöyle;

TYP İLE PERSONEL ALIMI;

Orman İşletmeleri Genel Müdürlüğüne bağlı Çorum Orman İşletme Müdürlüğüne noter kurası ile 82 kişilik alım gerçeklecek. Buna göre 1 Ağustos tarihinde göreve başlayacak olan personeller 9 saat çalışma süresi ile 31 Aralık tarihine kadar istihdam edilecek. Başvurular Bugün başladı. 13 Temmuz tarihine kadar devam edecek. 

Başvurular Türkiye İş Kurumu şube Müdürlüklerinde iş ve meslek danışmanları aracılığı ile yapılabilecek. Ayrıca İşkur eşube aracılığı ile online olarak da başvuru imkanı bulunuyor. Bunun için TYP ilan numarası 259958 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2018, 08:25

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE