Memur Alımları 2014

 Memur Alımları 2014

Memur Alımları 2014

Memur alımları bildiğiniz gibi ülkemizde KPSS ile yapılmaktadır. KPSS’de eğer başarılı olursanız ve iyi bir puan alırsanız istediğiniz kadroya girmemeniz içten bile değildir. Bu nedenle de her memur olmak isteyen gidip KPSS için çalışıyor ve iyi bir puan alarak istediği şehirde çalışmaya çalışıyor. Eğer sınavdan yüksek bir puan alırsanız istediğiniz şehri bile seçebilirsiniz. Fakat puanınız düşük geldiği takdir de yaptığınız tercihe ve devletin memurluğunuzu doğuya verebilir.

Bu nedenle yüksek puan almanız gerekmektedir. Peki, memur alımı KPSS olmadan olmaz mı? Elbette olabilir. Şuanda memur alımları her ne kadar KPSS ile yapılıyor olsa da, seneye bu sistem değişip her birim kendi sınavını yaparak kendi memurunu kendisi seçecektir. Böylece sadece mülakata girerek memur olabileceksiniz. 2014 Temmuz ayına ait olan tüm güncel memur alımı ilanlarını alt kısımda bulabilirsiniz.  

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2018, 21:10

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE