KPSS En Az 60 Puan İle Kadın/Erkek Memur Alımı Yapılıyor!

Kamu ilanları arasında yer alan Lüleburgaz Belediyesi memur alımı ilanı ile KPSS en az 60 puan ile farklı eğitim seviyelerinde memur alımı yapılacak. Alımlar Lise ve Ön Lisans mezunları için geçerli olup diğer detayları sizlerle paylaşıyoruz.

KPSS En Az 60 Puan İle Kadın/Erkek Memur Alımı Yapılıyor!

Lüleburgaz Belediyesi yayımlamış olduğu memur alımı ilanına göre bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak üzere farklı eğitim seviyelerinden olan 10 kişilik boşluk ile memur alımı yapacak. Söz konusu alım kadrosu İtfaiye eri olarak belirtilmiş olup, 6 Ön Lisans mezunu ve 4 Lise mezunu itfaiyer ari alımı yapılacak.

ADAYLARDAN HANGİ NİTELİKLER ARANACAK?

Lüleburgaz Belediyesi adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Daha önce görev yapılan kamu kurumu veya kamu kuruluşundan disiplin cezası ile ayrılmamış olmak şartları aranır.

Özel olarak ise, 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lise Mezunları için KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Erkekler için 167 cm ve bayanlar için 160 cm boyundan kısa boylu olmamak, Yapılacak sınav tarihi itibari ile 30 yaşından gün almamış olmak, Sağlık açısından kapalı mekan, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmak ve En Az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartları aranır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvuularına 04 Şubat 2019 tarihi itibari ile başlayabilirler ve en geç 08 Şubat 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, istenen başvuru belgeleri ile birlikte Lüleburgaz Belediyesi Tek Masa Hizmet Birimine kayıt yaptırdıktan sonra; İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. İlan hakında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

İlanın tam Metni

İLANLARDAN HABERDAR OLMA:

Kamuya yayımlanan diğer ilanlardan anında haberdar olmak için İşin Olsa Mobil uygulamasını telefonunuza indirerek ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz.

İnstagram Hesabımız İçin Buraya Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER