Kamuda Çalışacak Devlet Memuru Alımı Sağlanmakta..

Birbirinden farklı kamu kurumları bünyesinde farklı eğitim programlarından mezun olmuş bir çok kamu personeli alımı yapılacaktır. Bizlerde sizler için yapılacak kamu memuru alımlarını derleyerek başvuru şartlarını haberimizde sizlere aktardık.

Kamuda Çalışacak Devlet Memuru Alımı Sağlanmakta..

Ülkemizde çeşitli platformlar için istihdam sağlanan kamu kurumları bulunmaktadır. Bizlerde bu kamu kurumlar hakkında detaylı bir şekilde araştırma sağlayarak sizlere sunuyoruz. Devlet Personel Başkanlığı ve İŞKUR üzerinden yayımlanan kamu kurumlarında çalışabilecek devlet memurları için açılan personel alımlarını derledik. 

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları, Belediye Başkanlıkları, İl Tarım gibi farklı kurumlar bünyesinde çalışabilecek memur alımları yapılmaktadır. Bu kurumlar bünyesinde çalışabilcek memur adayları için hazır bulunan açık pozisyonlar şu şekildedir; " Veri Hazırlama, Zabıta Memuru, Büro Memuru, Ofis Personeli, Mühendis, Tekniker, Sağlık Personeli, Hizmetli, Şoför, Güvenlik Görevlisi, Asistan, Uzman Yardımcısı gibi pek çok kadroda bünyesinde çalışacak eleman alımları yapılmaktadır. 

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR için BAŞVURU KOŞULLARI

Biribinden farklı bir çok pozsiyon için alım yapılacağından başvuru yapacak adaylar başvurmak istedikleri pozisyonlar hakkında detayları önceden İŞKUR üzerinden bakarak başvuru şartlarını öğrenebilmektedirler. Bizler sizler için açıklanan genel başvuru şartlarını derledik; T.C vatandaşı olmak, reşit olmak, belirlenen öğretim şartarına sahip olamk, askerlik ile ilgisinin bulunmaması, KPSS puan şartını sağlamak (her pozisyon için farklıdır) herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması, ve pozisyonlarda belirtilen temel şartlara sahip olmak, yapılacak adayların başvuru yapabilmeleri için yeterli genel başvuru şartlarıdır.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2018, 21:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
yine atanamadım
yine atanamadım - 2 yıl Önce

işkur un sitesi error veriyor iki gündür.işsizler olarak fazla yüklendik.

Sevim kandemir
Sevim kandemir - 2 yıl Önce

Silahlı özel guvenlik kazandım acil iş arıyorum lütfen yardımcı olun

Derya
Derya - 2 yıl Önce

İşkur da soy isim değişikliği nasıl yapılıyor . Evlenmeden önce ki soy adım duruyor hala e devletten de giriş yapıyorum ama olmuyor . İş kur şubeye gitmem mi gerekiyor

Ümit engil
Ümit engil @Derya - 2 yıl Önce

Zahmet olmazsa ;)