Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Memur Alımı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi memur personel alımı yapacak. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi bünyesindeki memur personel ihtiyacı için alt kısımdaki bilgileri inceleyiniz.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Memur Alımı
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 22 Ağustos 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki çalışan ihtiyacını karşılamak amaçlı 6 dereceli 1 adet Avukat alımı yapacak. Adaylar Avukatlık Giriş sınavına katılarak başarılı olan 1 kişi kadroya alınacaktır. Aranan şartlar ve başvuru bilgileri şöyledir;

GENEL ŞARTLAR:

657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesinde yer alan şartları taşıyan adaylar,
Son başvuru tarihi itibari ile süresi geçmemiş KPSSP3 puan türünden en az 70 puana sahip olan adaylar,
Son başvuru tarihi itibari ille Avukatlık Ruhsatnamesine sahip olan adaylar,
Hukuk Fakültesi Mezunu Olmak yada bunlara denkliği bulunan Yükseköğretim Kurulunca Kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olan adaylar,

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 05 Eylül 2016 tarihine kadar Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Avşar Yerleşkesi Onikişubat/KAHRAMANMARAŞ adresine şahsen yapılacaktır. Posta Yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İlanın Tam Metni İçin aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
//euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?975a5ac5-e175-4cd7-9279-69f40350283d

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE