Jandarma, EGM ve POMEM KPSS Şartsız Kamu Personeli Memur Alımları

İŞKUR üzerinde yayımlanan ilanlarda, Jandarma, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) ve POMEM bünyelerine KPSS şartsız kamu personeli memur alımları yapılacağı aktarıldı...

Jandarma, EGM ve POMEM KPSS Şartsız Kamu Personeli Memur Alımları

İŞKUR üzerinden TYP kapsamında kamu personeli memur alımları yürütülüyor. Bu alımlarda Jandarma, Emniyet Genel Müdürlüğü (egm), pomem için KPSS şartsız alımlar gerçekleştiriliyor. Toplum yararına program dahilinde, geçici süreli çalıştırılacak olan kişilere yönelik başvuru bağlantılarına ve diğer bilgilere haberimizde yer vermeye çalışacağız.

Toplum yararına program nedir?

Toplum yararına program, kamuya ve bağlı kuruluşlarına ihtiyaç dahilinde olan personel alımlarının, geçici süreli olarak karşılanması ve dönemsel ihtiyaçların kapatılması olarak aktarılabilir. Kurumların mevsimsel olarak fazla personel ihtiyacı için yayımlanmış ilanları barındırıyor ve kişilerin 3-6 ay süreli geçici işlerde çalıştırılmalarına olanak sağlanıyor. Yürütülen kamu personeli memur alımlarında, şimdi Jandarma, EGM ve POMEM KPSS şartsız olarak TYP kapsamında alımlar gerçekleştiriyor. Bu bağlamda, gerçekleştirilen alımlara yönelik detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

KIRŞEHİR POMEM -5 KİŞİ ALACAK

İlan numarası: 272901

TALAS İL JANDARMA - 5 KİŞİ ALACAK

İlan numarası: 272737

KIRŞEHİR İL EMNİYET- 9 KİŞİ ALACAK

İlan numarası: 272904

SİİRT İL EMNİYET- 70 KİŞİ ALACAK

İlan numarası: 273032

GAZİANTEP İL EMNİYET-30 KİŞİ ALACAK

İlan numarası: 272727

ADANA İL EMNİYET-30 KİŞİ ALACAK

İlan numarası: 272836

İLANLARA BAŞVURU YAPMAK İÇİN İSKUR.GOV.TR adresini ziyaret ediniz ve TYP ilanları kısmından ilan numarasını yazıp aratınız. Yayımlanan ilanlara TYP numaraları üzerinden erişim sağlamak mümkündür. İlanlara başvuru yapabilmek için İŞKUR üye profilinizin bulunması gerekmektedir. Tüm ekonomi ve memur personel alım haberlerinden ilk siz haberiniz olsun istiyorsanız mobil uygulamalarımızı aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagramda bizi takip etmek için, tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 12:36

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE