İstanbul Üniversitesine Mülakatsız 222 Memur Alımı Yapılacak!

ÖSYM tarafından yeni yayımlanan memur alım ilanına göre KPSS puanı ile 222 personel alımı yapılacak. Adaylar merkezi atamalar ile yapılacak memur alımlarında 2018/7 tercih işlemleri başladı!

İstanbul Üniversitesine Mülakatsız 222 Memur Alımı Yapılacak!

Kamu kurumlarına memur alım ilanları yayılanmaya devam ediyor. İstanbul Üniversitesi 222 sözleşmeli memur alımı yapacak. Memur alımı yapılacak olan pozisyonlarda başvuru şartları ve başvuru tarihlerini aktarıyoruz.

2018/7 tercih kılavuzu yayımlandı. KPSS puanı sıralamasına göre yapılacak olan alımlarda Cerrahpaşa rektörlüğü ile İstanbul Üniversitesi rektörlüğünün toplamda 222 hemşire alımında mülakat şartı aranmayacak.

Başvuru şartlarında adayların 2016 KPSS sınavına girmiş olmaları gerekiyor. Sağlık uygulama araştırma merkezlerinde istihdam edilebilecek olan personellerin tercih başvurularını 10 temmuz tarihi itibari ile alınmaya başlanacak. Adaylar tercihlerini 16 Temmuz tarihine kadar yapabilecekler. 

Başvuru kılavuzu için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2018, 23:04

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE