İş Bankası Çağrı Merkezi Memuru Alımı

İş Bankası Çağrı Merkezi Memuru Alımı

İş Bankası Çağrı Merkezi Memuru Alımı

İş Bankası Çağrı Merkezi Memuru Alımı

İş Bankası Çağrı Merkezi Memuru Alımı yapıyor. İş Bankası aşağıda belirtilen niteliklere göre çağrı merkezinde çalışmak üzere memur alacak. Sizde İş Bankasında Çalışmak İstiyorsanız bu fırsatı kaçırmayınız. Ülkemizde bir çok bankası olmak isteyen vatandaşımız sevindiren iş bankası bir çok kişininde hayalini gerçekleştirecek. Bankacı olmak isteyen adayların büyük bir kısmı iş bankasında çalışmayı bir hedef olarak belirlemiştir. İş Bankası Türkiye'de her şehirde ve ilçede olduğu için başvuru yapacak adaylarda yaşadığı yeri saymadan başvuruda bulunabilirler. İş Bankasında kariyer geliştirmek demek iyi bir bankacı olacaksınız demektir. Üstelik yüksek maaşları ile sizi işinizi bir o kadarda bağlıyacaktır. Alt kısımda verilmiş olan bilgiler doğrultusunda, Genel Niteliklere, İşe Alım Sürecine, Başvuru Bilgilerine, Sınav bilgilerine ve başvuru koşullarına ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz ve sınava girerek başvuruda bulunabilirsiniz.

GENEL NİTELİKLER: Bankamız Çağrı Merkezinde gelen çağrılar ve/veya dış arama birimlerinde görevlendirilecek,  Pozitif düşünen,  Müşteri memnuniyetinin kurumlar için vazgeçilmez olduğuna inanan,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  İletişim ve ikna yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Güzel ve akıcı Türkçe konuşan, Uzun süre yüksek konsantrasyonda çalışabilecek, 7 gün 24 saat vardiya düzeninde görev alabilecek,  Ekip ruhuna inanan ve  Bankacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, çalışma arkadaşlarımızı seçmek üzere, 17 Kasım 2014 Pazartesi ve izleyen günlerde İstanbul’da Memur Alım Sınavı gerçekleştirilecektir. Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanaklarımız doğrultusunda, Çağrı Merkezimizde Memur pozisyonunda görevlendirilecektir.

İŞE ALIM SÜRECİ: Alım süreci; Başvuru  Genel Yetenek Testi  Telefon Mülakatı  Mülakat  Belge hazırlama aşamalarından oluşmaktadır.

BAŞVURU: Sınava başvurular 13 Kasım Perşembe günü saat 10:00’a kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir. İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir .Sınav sürecinde adaylarımızla sağlıklı biçimde iletişime geçilebilmesi için başta e-posta adresi olmak üzere iletişim bilgilerinin güncel tutulması önem taşımaktadır. Başvuru yaparken kendileri hakkında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır.

SINAV: Sınav Yöntemi: Sınavın ilk aşaması “Genel Yetenek Testi”dir. İlk aşama sonucunda uygun bulunan adaylar alım sürecinin bir sonraki aşamasına katılmaya hak kazanacaktır. Sınav Tarihi ve Yeri: Sınav 17 Kasım 2014 Pazartesi ve izleyen günlerdeİstanbul’da yapılacaktır.

Sınav Davetleri: Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 14 Kasım 2014 Cuma günü saat 18:00’den itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır. Bu tarihten itibaren Başvuru Durum Takip alanının kontrol edilmesi önem taşımaktadır.

BELGE HAZIRLAMA: Yukarıda belirtilen işe alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama süreci başlatılacaktır. Bu belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan adayların işe alımı gerçekleşecektir.

BAŞVURU KOŞULLARI: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak 17 Kasım 1984 ve sonrasında doğmuş olmak  İstanbul ilinin Anadolu yakasında ikamet ediyor olmak  Kamu haklarından yoksun bulunmamak  Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak  Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak  Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini tamamlamış olmak ya da en erken 30 Kasım 2015 tarihine kadar tecilli ya da muaf olmak Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak (İşe alım aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.)  Bankamızın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış olmak  17 Kasım 2014 tarihi itibariyle, üniversitelerin, 4 yıllık eğitim veren aşağıdaki bölümlerinden mezun olmuş olmak (Aşağıda belirtilen ilgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir.)

YORUM EKLE