İçişleri Bakanlığı 1200 Memur Alımı Mülakat Tarihleri Açıklandı! Günlü Mülakat Listesi

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan duyuruda 1200 personel alımı için mülakat tarihlerinin belli olduğuna yer verilerek, adaylara günlü katılım listesi ulaştırıldı...

İçişleri Bakanlığı 1200 Memur Alımı Mülakat Tarihleri Açıklandı! Günlü Mülakat Listesi

İçişleri Bakanlığı 1200 sözleşmeli personel alımı için evrak teslim işlemlerini gerçekleştiren ve yapılacak mülakatlara katılmaya hak kazanan adayların listesi açıklandı. İçişleri Bakanlığı yaptığı duyuruda; günlü katılım listesini kamuoyuna ulaştırdı. Bakanlık yaptığı açıklamasında " Günlü Katılım Listelerinde açık adresleri belirtilen adayların sınava girecekleri Bakanlık Sınav Komisyonu(merkez teşkilatında ilan edilen unvanlar için) ve Bölgesel Sınav Komisyonlarının(taşra teşkilatında ilan edilen unvanlar için) bulunduğu sınav yerinde ilgili adayların Günlü Katılım Listelerinde belirtilen tarih ve saatte hazır bulunmaları ve yanlarında onaylı kimlik belgelerinden (Nüfus Cüzdanı, sürücü belgesi veya geçerlilik süresi bitmemiş pasaport) herhangi birini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Söz konusu belgeleri ibraz etmeyen adaylar sınava alınmayacak olup, hak talebinde de bulunamayacaklardır. " ifadelerini kullandı.

Bakanlık sınav komisyonu
Ankara Sınav Komisyonu
İstanbul
İzmir
Antalya
Trabzon
Samsun

Mardin
Şanlıurfa

SINAV İLANI

Bakanlık tarafından yapılan duyuruda Merkez teşkilatı ile 81 İl Valiliği 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlükleri emrinde istihdam edilmek üzere 1200 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı ifade edilmiş olup, başvurularını gerçekleştiren adayların mülakat tarihleri belli olmuştur. İl sınav komisyonlarında yapılacak olan mülakatlara yönelik liste yukarıda yer almaktadır. 

MAAŞ TABLOSU

Arşiv Uzmanı 2.650 TL
Mühendis  4.438 TL
Tekniker  3.348 TL
Şehir Plancısı  4.438 TL
Teknisyen  2.784 TL
Büro Personeli  2.650 TL

İLAN KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ

BAKANLIK DUYURUSU İÇİN TIKLAYINIZ.

TÜM MEMUR ALIMLARINA İLK SİZ ULAŞMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMALARIMIZI İNDİRİNİZ.

İOS> TIKLA

ANDROİD> TIKLA

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 15:18

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE