Halkbank Memur Alımları Devam Ediyor! İşte Detaylar

Halkbank bünyesine ilan şartlarına uygun olan ve yapılacak sınavlardan başarıyla ayrılacak adaylar arasından memur alımları yapılacaktır...

Halkbank Memur Alımları Devam Ediyor! İşte Detaylar

Halkbank, yayımladığı ilanlarda Bilgi Teknolojileri alanında istihdam edilmek üzere alınacak olan personellerde aranan şartları duyurdu. İlgili ilana başvuracak adayların, belirtilen başvuru tarihleri arasında başvurularını yapmaları gerektiği aktarılırken, ikinci bir başvuru imkanının tanınmayacağına yer verildi. İlgili ilanlara; kamu haklarından mahrum bırakılmamış, sağlık problemi bulunmayan, takım çalışmasına yatkın, kamu zararına faaliyette yer almamış, iletişim becerisi gelişmiş, askerlik hizmetini tamamlamış ya da bedelli askerlik seçeneğinden yararlanacak, kendisine verilecek görevleri yerine zamanında getirebilecek, temsil yeteneği bulunan, ifade ve iletişim becerisini geliştirmeyi hedefleyen, muhakeme becerisi yüksek, kamu görevinden disiplinsizlik nedeniyle uzaklaştırılmamış, terör örgütleriyle ismi anılmamış ya da herhangi bir suçtan dolayı hüküm giymemiş, görevini yapmasına engel bir rahatsızlığı bulunmamak (fiziki ya da psikolojik) belirtilen başvuru şartlarını taşımak, belirtilen bölüm ya da okullardan mezun olmak, belirtilen başvuru tarihleri içerisinde başvuru işlemlerini tamamlamak, belgelerin tesliminde evrakları eksiksiz ve doğru olarak verdiğini kabul etmek şeklinde özetlenebilir.

Yayımlanan ilana başvurular 18 Ocak 2018 tarihine kadar devam edecek olup, adayların belirtilen şekillerde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru yapan adaylar arasından uygulanacak sınavla pozisyona yerleştirmeler yapılacak olup, adayların başvuru işlemlerinin ardından sınav ücretlerini Halkbank hesap numarası üzerinden yapmaları gerekli görülmektedir. Yayımlanan bu halkbank memur alımı için tüm detaylara ve kılavuza aşağıdaki bağlantıdan erişim sağlayabilir, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bilgilendirmeler bu bağlantı üzerinden aktarılmış durumdadır.

Başvuru ve kılavuz> Tıklayınız

YORUM EKLE