Hakkari Üniversitesi KPSS'siz Memur Alım İlanı Duyuruldu

Hakkari Üniversitesi memur alımı yapacağını ilan etti. Bu bağlamda adaylardan aranan şartlar belirtildi ve haberimizde sizlere detaylı bilgiler ile paylaşıyoruz. İşte detaylar.

Hakkari Üniversitesi KPSS'siz Memur Alım İlanı Duyuruldu

Devlet personel başkanlığı tarafından 16 kasım 2018 tarihli yayımlanmış olan ilana göre Hakkari Üniversitesi bünyesindeki memur eksikliğini karşılamak üzere alım yapacağını belirtti. Buna göre Hakkari Üniversitesi bünyesine 1. Dereceli 1 İç Denetçi ve 5. Dereceli 1 İç Denetçi olmak üzere toplamda 2 kişilik boşluk ile alım yapacağını belirtti.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Hakkari Üniversitesi bünyesine alımını yapacağı pozisyon için adaylardan, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesine göre, T.C. vatandaşı olmak, Kamu haklarından yosun bulunmamak, Erkek adaylar içni askerliğini yapmış olmak, Görevini yapmasına hiç bir engeli bulunmamak, Yapılacak güvenlik ve arşiv araştırmasından sorunsuz sonuç alabilmek, Herhangi bir suçu bulunmamak, Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak. gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 16 kasım 2018 tarihi itibari ile başlayabilir ve en geç 30 kasım 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre adaylar başvurularını Hakkari Üniversitesi, Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir

Adaylardan başvuru esnasında, Özgeçmiş, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Erkek adaylar için askerliğini gösterir belge, 2 adet fotoğraf, mezuniyet belgesi gibi belgeler ile birlikte başvuru yapılması gerekmektedir. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 11:50
YORUM EKLE