Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) En Az Ortaokul Mezunu 97 Memur Alımı Yapacak! İşte Detaylar

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesine yapılacak olan 97 memur alımı başvurularına yönelik süreç başladı. İşte EGM memur alımları ve detayları...

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) En Az Ortaokul Mezunu 97 Memur Alımı Yapacak! İşte Detaylar

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesine ilan şartlarını taşıyan 97 memur ve sürekli işçi personel alımı gerçekleştirilecektir. EGM bünyesine yapılacak olan memur alımları hakkında daha detaylı bilgilere aşağıdan erişim sağlamak mümkün olacaktır. EGM bünyesine aşağıdaki pozisyonlarda alımlar sağlanacaktır. Sürekli işçi ve personel kadrosunda istihdam edilecek bu personellere yönelik bilinmesi gereken detaylara yer verecek olursak, şunları söylemek mümkün olacaktır.

EGM 97 Memur Alımı Kadroları

EGM tarafından yayımlanan duyuruda 15 kadrolu psikolog, 18 kadrolu aşçı, 54 kadrolu hizmetli ve 10 sözleşmeli avukat alımı yapılacağı aktarıldı. Duyuruda ilan şartlarını taşıyan kişiler için başvuru süreçlerine de değinildi. Başvuru yapmak isteyen adaylar gerekli bilgilere ve kılavuza sitemiz isinolsa.com üzerinden erişim sağlayabilirler.

Psikolog 21/01/2019 - 25/01/2019 tarihleri arasında

Aşçı 28/01/2019 - 01/02/2019 tarihleri arasında

Hizmetli 04/02/2019 - 08/02/2019 tarihleri arasında

Avukat 11/02/2019 - 15/02/2019 tarihleri arasında başvurular alınacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI VE DİĞER DETAYLAR

Yayımlanan ilana yönelik detaylara, yayımlanan kılavuzlar üzerinden erişim sağlanabilmektedir. Başvuru yapacak adayların daha önce kamudaki bir görevden uzaklaştırılmamış olması, kamu haklarından mahrum edilmemiş olması, sağlık problemi bulunması, 657' e tabi olması, KPSS puanının bulunması, güvenlik ve arşiv soruşturması kaydı bulunmaması, terör örgütleriyle ismi anılmamış ya da kamuya zararlı faaliyette yer almamış, askerlik hizmetini tamamlamış ya da ilişiği bulunmuyor olmak gibi şartlar aranmaktadır. İlanların kılavuzlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.Tüm memur alımları cep telefonunuza bildirim olarak gelsin isterseniz mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

İLAN KILAVUZLARI

Avukat

Kadrolu İşçi

Hizmetli

Psikolog

YORUM EKLE
YORUMLAR
Müslüm Üçbaş
Müslüm Üçbaş - 3 yıl Önce

Hayırlı olsun

Enes
Enes - 3 yıl Önce

82.06 puan hizmetli alıyor gelir mi

...
... - 3 yıl Önce

Ulan ilkokul mezunu diyosun avukat psikolog diyorsun bu ne çelişki

Erol Şahin
Erol Şahin - 3 yıl Önce

Ortaokul mezunu kpss ye giremiyorki kpss puanı nasıl olacak

Fatos
Fatos - 3 yıl Önce

Ortaokul mezunu psikolog avukat ha vay canına anca bu kadar olur helll olsun