EGM Kadrolu Hizmetli Alımları Başlıyor! 21 Şehre Alım Yapılacak

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesine 21 farklı şehirden olmak üzere hizmetli alımları gerçekleştirilecek olup, ilanlara başvurular alınmaya başlamıştır...

EGM Kadrolu Hizmetli Alımları Başlıyor! 21 Şehre Alım Yapılacak

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinden ilana çıkan Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), 21 farklı şehirde kadrolu hizmetli alımı yapacaktır. Yayımlanan bu ilanlara başvuru şartlarına, EGM hizmetli alımı için adayların taşıması gereken niteliklere, başvuru bağlantılarına ve diğer bilinmesi gereken noktalara haberimizde yer vereceğiz. İlgili ilana başvurmayı düşünen ziyaretçilerimiz, şuan itibariyle başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvurulara yönelik bilgiler aşağıdadır...

EGM Kadrolu Hizmetli Alımı

EGM tarafından yayımlanan personel alımında, hizmetli kadrosuna yönelik alımların yapılacağı aktarılmıştır. Bu bağlamda ilana başvuru yapmak için şu şartların arandığı da ifade edilmiştir:

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış, askerlik hizmetini tamamlamış, sağlık problemi bulunmayan, T.C vatandaşı, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış, herhangi bir suçtan ötürü hüküm giymemiş, iletişim becerisi gelişmiş, KPSS puan türünden en az 70 puan almış olmak şeklinde sıralanabilen bu şartların yanı sıra, adayların 657 sayılı kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları barındırıyor olmaları istenmektedir. Yayımlanan hizmetli ilanı için adayların başvuruları alınmaya başlanmıştır. Başvurmayı düşünen adayların, 4 Şubat itibariyle başvuruları alınacak ve yapılacak tespit sürecinin ardından ilgili kadrodan yerleştirmeleri sağlanacaktır. Toplamda 21 farklı şehre, EGM bünyesinde görev almak üzere hizmetli alımı gerçekleştirilecektir. Bu ilana başvurular 08 Şubat 2019 tarihine kadar yapılabilecek ve başvurular illerde bulunan şube müdürlükleri üzerinden alınacaktır. İlan kılavuzuna ve detaylı bilgilendirmeye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İlan kılavuzu için tıklayınız.

MEMUR ALIM SONUÇLARI CEP TELEFONUNUZA BİLDİRİM OLARAK GELSİN İSTERSENİZ MOBİL UYGULAMALARIMIZI ÜCRETSİZ OLARAK İNDİREBİLİRSİNİZ.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da ilanları takip etmek için buraya tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Anonim
Anonim - 2 yıl Önce

82.06 puan hizmetli gelir mi

Anonim
Anonim - 2 yıl Önce

82.06 puan hizmetli gelir mi

anonim
anonim - 2 yıl Önce

82 hizmetli gelşr mi