Büro Memuru, Temizlik Görevlisi, Aşçı, Güvenlik Personeli Alımları Yapılıyor! Başvurular İŞKUR Üzerinden

İŞKUR üzerinden büro memuru, temizlik görevlisi, aşçı, güvenlik personeli kadrolarına yönelik olarak çok sayıda memur personel alım ilanı yayımlanmış, başvurular alınmaya başlamış durumdadır...

Büro Memuru, Temizlik Görevlisi, Aşçı, Güvenlik Personeli Alımları Yapılıyor! Başvurular İŞKUR Üzerinden

45 bin kişilik personel alım ilanı yayımlandı, başvurular alınıyor

İŞKUR üzerinden binlerce kişilik memur ve personel alım ilanı yayımlanıyor. Bu ilanlar gün aşırı güncelleniyor, başvuru süreci biten ilanlar eksiliyor, her gün yeni ilanlar ekleniyor. Bugün itibariyle İŞKUR üzerinde yaklaşık 45 bin kişilik personel ve işçi alım ilanı yayımlanmış durumdadır. Bu ilanlar arasında özel sektör işletmeleri ve kamu kurumlarına yönelik olarak yapılan personel ve işçi alım ilanları yer almaktadır. İlanlara erişmek için iskur.gov.tr web adresini ziyaret edilmesi yeterlidir. Burada açık iş ilanalrı bölümünden tüm ilanlara göz atıp başvuru yapabilirsiniz.

İŞKUR' da yayımlanan ilanlar ve kadroları (büro memuru, temizlik görevlisi, aşçı, güvenlik personeli kadroları)

İŞKUR' dan bu kadrolara yönelik binlerce ilan yayımlanmıştır. Bu ilanlar aynı zamanda yoğun başvuru alan, ilgi gören ilanlar arasında da yer almaktadır. Bu nedenle her geçen gün sayı artabilir ya da ilanlarda bir azalma meydana gelebilir. Çok sayıda ilanın yayımlanamsından dolayı bir an önce adaylarımızın başvuru yapmalarını önermekteyiz. Bu ilanlara erişmek için adayların arama bölümüne ilgili pozisyona yönelik meslek adını yazması yeterli olacaktır. Örneğin Büro Memuru şeklinde bir arama ile hem kamu hem de özel sektördeki bu pozisyona yönelik ilanlara erişim sağlayabilirsiniz. Tüm memur ve personel alım ilanlarından önce siz haberdar olmak, mobil cihazlarınıza bildirim almak isterseniz isinolsa.com mobil uygulamalarımızı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da bizi takip etmek için tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat korkmaz
Murat korkmaz - 2 yıl Önce

Şu anda işsizlik alıyorum ve iş arıyorum mesleğim PVC Pimapen ve benim B EHLİYETİM VE SRC 2 VE SRC 4 TASİMA KARTLARİM VAR

Şafi temiz
Şafi temiz - 2 yıl Önce

İş ariyorum nasil kayıt yapabilirim