Belediye'ye Tahsildar ve Veznedar Alımı İlanı İptal Edildi!

Geçtiğimiz hafta yayımlanan ilan hakkında resmi gazete'de yeni bir ilan yayımlandı. Memur alımı ilanının iptal kararı şöyledir.

Belediye'ye Tahsildar ve Veznedar Alımı İlanı İptal Edildi!

Resmi Gazete'de 16 Temmuz 2020 tarihli yayımlanmış olan duyuruya göre belediyenin memur alımı ilanı iptal edildi. Bu kaosamda geçtiğimiz hafta yayımlanmış olan ilan için veznedar memuru ve tahsildar alımı yapılacaktı. İşte İptfal kararı:

MEMUR ALIM İLANI İPTAL EDİLDİ!

Bursa ili Osmangazi Belediyesi tarafından 10 Temmuz 2020 tarihinde yayımlanmış olan memur alımı ilanı için iptal kararı resmi gazete'de. İşte İptal kararı:

Bursa İli Osmangazi Belediye Başkanlığından:

İPTAL İLANI

10.07.2020 tarih ve 31181 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan ilk defa atanmak üzere memur alımı ilanı iptal edilmiştir. İlan olunur.

İLANIN DETAYLARI NEYDİ?

Osmangazi Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; "Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği” hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

İLAN EĞER TEKRARDAN AKTİF OLURSA BİLDİRİM ALMAK İÇİN İŞİN OLSA UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE