Bakan Açıkladı! Karayolları Genel Müdürlüğü 640 Memur Alımı Daha Yapacak!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Karayolları Genel Müdürlüğünün kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 640 memur alımı daha yapacağını belirtti.

Bakan Açıkladı! Karayolları Genel Müdürlüğü 640 Memur Alımı Daha Yapacak!

Bilindiği üzere 2017 yılına girmemiz ile Karayolları Genel Müdürlüğünü yıl sonuna kadar toplam bin 280 kişilik memur alımı yapacağı belirtilmişti. Geçtiğimiz aylarda Karayolları Genel Müdürlüğü 640 kişilik memur alımı yaptı ve 640 kişilik memur alımının da yakın zamanda yapılması beklendi.

Karayolları Genel Müdürlüğünün 640 kişilik memur alımı yapıp yapmayacağı ve yapacaksa ne zaman yapacağı meraklı şekilde beklenirken sonunda müjdeli haber Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından yapıldı.

KGM MEMUR ALACAK!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından yapılan açıklama ile Karayolları Genel Müdürlüğünün kendi bünyelerinde istihdam etmek üzer e640 memur alımı daha yapacağı belirtildi. Peki alımlar ne zaman yapılacak.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan KGM'nin 640 memur alımı yapacağı öğrenildi. Ancak şu anda alımların ne zaman yapılacağı bilinmiyor. Ulaştırma Bakanlığı bünyesinde bulunan PTT'nin 15 Ağustos da alımlara başlaması bekleniyor Bu alımlardan sonra TCDD'nin 700 memur alımı yapması ve KGM'nin de 640 memur alımı yapması bekleniyor. Alımların yakın zamanda bekleneceği tahmin edilmektedir.

TÜM İLANLARI BURADAN SORGULAYABİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2017, 10:43

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
EMRAH ÖZSOY
EMRAH ÖZSOY - 3 yıl Önce

TCDD VE KGM VE PTT İNŞALLAH HERHANGİ BİR ÖNLİSANAS MEZUNU VE YAŞ ŞARTI OLAMADAN ALIM YAPAR RABBİM HERKESE NASİP OLAN İŞİ VERSİN

işsizormanmuhendisi
işsizormanmuhendisi - 3 yıl Önce

İnşAllah herhangi bir lisans mezunuda başvuru yapabilir.

m şerifoğlu
m şerifoğlu - 3 yıl Önce

yalan alsalar bile torpilileri alıyorlar ALLAH bizim hakkımızı sizlerden alsın amin

mülakatçı
mülakatçı - 3 yıl Önce

yaş 35 i dayayacaklar yine, iş tecrübesi olanlar bize gelmesin diyecekler, komik, listeler mülakatdan önce blirlenecek, biz yine asilllerin minarelerinde kılıf olacağız.

kader
kader - 3 yıl Önce

van da alım olacakmıo

dada alım olacakmı

Ulkenin genclere kastı var
Ulkenin genclere kastı var - 3 yıl Önce

Neden gencleri bitirmeye calisiyorsunuz bu da yeni politika mi genc beyin degilde yasli gözü görmeyen ama hala emekli olmamiş daha cazip geliyor degil mi yazim bizlere ki iyi niyetimizle hala bekliyoruz