Vergi Dairesine Öğretmen Alımı Yapılacak! Başvuru Devam Ediyor!

İŞKUR üzerinden açıklanan ilana göre Manisa Vergi Dairesi Başkanlığına Okul öncesi öğretmeni kadrosunda memur alımı yapılacak. Başvuru şartları ile tüm detaylar haberde

Vergi Dairesine Öğretmen Alımı Yapılacak! Başvuru Devam Ediyor!

Vergi Dairesi Başkanlığına öğretmen alımı yapılacak.

Çalışma Bakanlığı İŞKUR üzerinden açıklanan yeni bir ilanı göre Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı okul öncesi öğretmeni alımı yapacağını açıkladı. Eğitim Fakültelerinin okul öncesi öğretmenliği lisans bölümlerinden mezun olan adayların sınava başvuru yapabilmeleri için KPSS'den en az 60 puan almaları istenilecek. Başvuru şartları ve diğer detaylar aşağıda aktarılmıştır.

İŞKUR üzerinden öğretmen alımı başvuruları e-şube portal üzerinden T.C. Kimlik numarası ve şifre ile giriş yapılarak ya da ALO 170 hattı aracılığıyla 24 Ağustos 2020 tarihine kadar 5639859 ilan numarası üzerinden başvuru yapılabilecekler. Eğitim şartını da en az Lisans mezunu olmak, okul öncesi öğretmenliği bölümü mezuniyeti ve kamu personeli seçme sınavından en az 60 puan almış olmak gerekmektedir. KPSS puan sıralamasına göre 4 aday mülakat sınavına girerek mülakat sınavında başarılı olmaları halinde istihdam edileceklerdir. İkamet şartında ise Manisa illeri Sınırında ikamet etmeleri gerekli olacaktır. Adayların başvuru yaptıkları ilan için nüfusa kayıtlı sistem üzerinden ikamet belgesini ibraz etmeleri istenecektir. Mülakata girecek adaylar 4 Eylül 2020 tarihinde saat 10 ile 11 arasında Manisa vergi Dairesi Başkanlığında mülakat sınavına alınmayacaklardır. Başvuru yapacak adaylar 24 Ağustos tarihine kadar başvurularına tamamlayabilirler.

YORUM EKLE