Ulaştırma Bakanlığına 500 Kişi Personel Alımı Yapacak. İlan Bekleniyor!

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan memur alımı bekleyen adaylara verdiği müjdeli haberde 500 kişilik personel alımı yapılacağını açıkladı. UDH Bakanlığına memur alımı ne zaman yapılacak? İlan bekleniyor.

Ulaştırma Bakanlığına 500 Kişi Personel Alımı Yapacak. İlan Bekleniyor!

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleştirme Bakanı Ahmet ARSLAN yaptığı açıklamalar ile Bakanlığın personel ihtiyacını gidermek ve yeni yapılacak çalışmaların ardından çağrı merkezine personel istihdamı edileceğini belirterek, personel alımı bekleyen adayların umudu oldu. Peki Ulaştırma Bakanlığı memur alımı ne zaman yapılacak? Personel alımı detaylar nedir?

UDH PERSONEL ALIMI YAPILACAK!

UDH çağrı merkezinde görev alan çalışan sayısı Bin'i bulacak. Bakan Arslan'ın yapmış olduğu bu açıklamanın ardından ne zaman alım yapılacak sorusu işin olsa ziyaretçileri tarafından yöneltilmekte. Bakan Ahmet Arslan'ın yapmış olduğu açıklamalarda çağrı merkezi için arsla tahsinin yapıldığı, inşaatın yaklaşık 5 ayda tamamlanacağı ve Temmuz ayında ön tahsis gerçekleşeceği belirtildi. 

Ulaştırma Bakanlığına yapılacak alımlar Temmuz ayında olması bekleniyor. Ulaştırma Bakanlığının memur alım ilanı açıknaır açıklanmaz işin olsa ziyaretçilerine paylaşılacak. Anında öğrenmek için mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. 

Mobil uygulama indirmek için

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2018, 23:13
YORUM EKLE