Türkiye Belediyeler Birliği KPSS İle 9 Memur Alımı Yapacak!

Ankara Türkiye Belediyeler Birliği memur alımı için ilan yayımladı. Başvuru süreci başlayan ilan için şartlar ve detaylar bu haberde.

Türkiye Belediyeler Birliği KPSS İle 9 Memur Alımı Yapacak!

Türkiye Belediyeler Birliği Memur Alımı ilanı yayımladı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre Ankara Türkiye Belediyeler Birliği bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 9 kişilik boş kadro ile memur alımı yapacak KPSS İle Yapılacak Memur alımı için adaylardan bazı genel ve Özel nitelikler talep edilecektir.

İLANIN DETAYLARI:

Kurum: Türkiye Belediyeler Birliği

Meslek Adı: Proje Finans Uzmanı

Açık İş Sayısı: 9

Niteliği: Daimi

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Türkiye Belediyeler Birliği Memur Alımı için genel olarak adaylardan,

- İl Özel İdareleri Belediyeler ve Bağlı Kuruluşları ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdarelerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esasların 4 üncü maddesinde yer alan şartları sağlamak,

- En az Dört yıllık Lisans Eğitimi veren Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler, Mimarlık, Mühendislik Fakülteleri, Avrupa Birliği ve Yerel yönetimler bölümleri ya da bunlara denkliği yükseköğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı fakültelerden mezun olmak,

- Son Başvuru tarihi ile geçerliliği devam eden KPSS'den Lisans seviyesinde P3 puan türünden en az 80 puan almış olmak,

- Yabancı Dil Sınavından İngilizce dilinden B Düzeyinde puan almış olmak,

- Son Başvuru tarihi ile 35 yaşını doldurmamış olmak,

- Yurtiçi ve Yurtdışı Seyahat etmesinde herhangi bir engeli bulunmamak,

şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

Belediyeler Birliği memur alımı başvuru süreci Bugün 5 Ekim 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 15 Ekim 2021 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Adaylar başvurularını sadece Elektronik ortamda www.tbb.gov.tr adresi üzerinden başvuru formunun doldurulması ile birlikte yapılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2021, 22:45
YORUM EKLE