Tarım Kredi Sivas ve Malatya 46 Memur Alımı Sonuçları ve Taban KPSS Belli Oldu

Tarım Kredi Kooperatifleri 46 memur alımı sonuçları açıklandı. Beklenen bölge birliklerine sınavla Kooperatif Görevlisi ve Ziraat Mühendisi alımı yapılacak.

Tarım Kredi Sivas ve Malatya 46 Memur Alımı Sonuçları ve Taban KPSS Belli Oldu

Tarım Kredi Kooperatifleri az önce yeni bir suyuru yayımladı. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan Tarım Kredi Kooperatifleri 46 Memur Alımı için beklenen sonuçlar açıklandı. Sivas ve Malatya bölge birlikleri için memur alımı başvuruları 20 Eylül 2021 tarihi ile 1 Ekim 2021 tarihleri arasında alınmıştı. Başvuru sonuçları beklenirken Tarım Kredi beklenen sonuçları açıklandı.

BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Sivas ve Malatya Bölge Birliklerine bağlı Kooperatiflerde istihdam edilecek Kooperatif Görevlisi ve Ziraat Mühendisi için yapılan başvuruların incelenmesi tamamlanmış olup, adaylar tarafından yanlış ve yanıltıcı beyanda bulunarak yapılan başvurular geçersiz sayılmıştır.

Mülakat sınavına katılmaya hak kazanan adaylar, gerekli kontrollerin yapılmasının ardından tespit edilmiştir. Başvuru sonuçlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  • Sivas Bölge Birliğine bağlı Kooperatifler de, Kooperatif Görevlisi Başvuru Sonuçları için TIKLAYINIZ...
  • Sivas Bölge Birliğine bağlı Kooperatifler de, Ziraat Mühendisleri Başvuru Sonuçları için TIKLAYINIZ...
  • Malatya Bölge Birliğine bağlı Kooperatifler de, Kooperatif Görevlisi Başvuru Sonuçları için TIKLAYINIZ...
  • Malatya Bölge Birliğine bağlı Kooperatifler de, Ziraat Mühendisleri Başvuru Sonuçları için TIKLAYINIZ...

KPSS TABAN PUANLAR BELLİ OLDU!

Bildiğiniz gibi Kooperatif Görevlisi alımı için kPSS şartı aranmaktaydı. En az 60 KPSS Puanı ile başvuru alındı. Ancak Taban puanlar biraz yüksek kapattı. Ancak yinde de düşük KPSS Puanı ile atama yapıldı.

Sivas Bölge Birliği için yapılan değerlendirmelerde en az 60 KPSS Puanı ile atama yapıldı.

Malatya Bölge Birliği Kooperatif Görevlisi alımı için ise en az 61 Puan ile değerlendirme ile sınav yapılacak.

SINAV ÜCRETİNE DİKKAT!

T.C. Ziraat Bankası Kamu Kurumsal Şubesi nezdindeki Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürlüğünün 1745-37712027-6155 nolu (IBAN Numarası TR960001001745377120276155) hesabına 50-TL yatırmaları, banka dekontu (internet bankacılığı veya bankamatik ile yapılan havale çıktısını) ve e-mail adreslerine gönderilen açıklamalar doğrultusunda, hazırladıkları dosya ile birlikte Covid-19 tedbirleri kapsamında gerekli hassasiyeti göstererek, mülakat saatinden yarım saat önce mülakat yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2021, 19:59
YORUM EKLE