Şenkaya Belediyesi Lisans Mezunu Kamu Personeli ( Veteriner Hekim ) Alacak!

Şenkaya Belediyesi bünyesindeki personel eksikliği için KPSS 50 Puan ile Kamu Personeli alacak. Başvuru şartları ve kadro bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Şenkaya Belediyesi Lisans Mezunu Kamu Personeli ( Veteriner Hekim ) Alacak!

Şenkaya Belediyesi bünyesindeki memur ihtiyacı için karşılamak üzere kadın erkek adaylar içerisinden memur alımı yapılacak. NBu bağlamda 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki niteliklere göre ilk defa atanacaklara dair sınav ve atama yönetmeliğine göre 2 kişilik kadro ile veteriner Hekim alımı yapılacak.

Veteriner Hekim kadrosu için ise adaylardan özel olarak Lisans düzeyinde eğitim veren Veteriner Fakültelerinden mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartları aranacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

a) Türk vatandaşı olmak.

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

c) Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak.

d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.

f) İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

g)  Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

KPSS Şartı: 2018 yılında yapılan KPSS'den lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden en az 50 puan almış olmak şartı aranır.

BAŞVURULAR TEMMUZ'DA BAŞLIYOR!

Şenkaya Belediyesi memur alımı için adaylardan başvuruları 20 Temmuz 2020 tarihi itibari ile almaya başlayacak. EN geç 24 Temmuz 2020 tarihine kadar alınacak başvurular şahsen yapılacak. Adaylar istenen belgeler ve başvuru formu ile birlikte Belediyenin Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE