ROKETSAN Memur Alımları Yapıyor! İlanlara Başvurular Alınıyor

ROKETSAN bünyesine belirtilen ilan şartlarına uygun adaylar arasından memur alımları yapılacaktır. YÜrütülen memur alımlarına başvuru şartları ve diğer detaylara haberimizden erişim sağlayabilirsiniz...

ROKETSAN Memur Alımları Yapıyor! İlanlara Başvurular Alınıyor

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına memur personel alımı devam ederken, ülkemizin önemli kurumlarından birisi olan ROKETSAN bünyesine de memur alımları yapılmaktadır. Yayımlanan ilanlara başvurularda adayların taşıması gereken şartlar ve diğer detaylar ilgili ilan bağlantılarında detaylıca aktarılmış durumdadır. Başvurmayı düşünecek adayların, aşağıdaki bağlantı üzerinden ilanlara erişim sağlaması gerekmektedir. Yürütülen memur alımlarına yönelik başvuru yapılabilecek kadrolar aşağıda yer almaktadır.

ROKETSAN HANGİ KADROLARA MEMUR ALIMLARI YAPIYOR?

ROKETSAN bünyesine yapılan memur alımlar aşağıdaki kadrolara yöneliktir...

 FİZİK / FİZİK MÜHENDİSİ
SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ
HAVACILIK UZAY / UÇAK MÜHENDİSİ    
ADAY MÜHENDİS    
METALURJİ ve MALZEME MÜHENDİSİ    
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ    
SATINALMA MÜHENDİSİ    
TEKNİSYEN    
GENEL BAŞVURU    
MEKATRONİK MÜHENDİSİ    
KİMYA / KİMYA MÜHENDİSİ    
ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ    
BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ    
PROJE YÖNETİMİ MÜHENDİSİ    
MAKİNE MÜHENDİSİ

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

T.C vatandaşı olmak, askerlik hizmetini tamamlamış veya en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olmak, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olmak, kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak, belirtilen bölümlerden mezun olmuş olmak, kendini geliştirmeye açık olmak, Ankara' da ikamet edecek olmak veya ediyor olmak, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak, iyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olmak, ingilizce biliyor olmak şeklinde özetlenebilmektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

ROKETSAN memur alım ilanlarına başvuru yapacak adayların; aşağıda yer alacak bağlantıyı ziyaret ettikten sonra ROKETSAN resmi web adresi üzerinden üye olmaları gerekmektedir. İlgili ilan bağlantısında bu menü sağ tarafta yer almakta ve üye girişi ya da kayıt ol şeklinde iki farklı alan bulunmaktadır. Üye olmayan adaylar buradan üye olduktan sonra üye girişlerini yapıp, profillerindeki bilgileri güncelledikten sonra kendilerine ilan bağlantısında belirtildiği şekillerde başvurularını yapmalıdırlar.

İlan bağlantısı> https://ik.roketsan.com.tr/hr/notices/58b4346b0cf20844f0d4ed38/

TÜM MEMUR ALIMLARI CEP TELEFONUNUZA BİLDİRİM OLARAK GELSİN İSTERSENİZ İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMALARIMIZI İNDİREBİLİRSİNİZ.

İOS> TIKLAYIN

ANDROİD> TIKLAYIN

YORUM EKLE