Kültür ve Turizm Bakanlığı 200 Memur Alımı Başvuruları 31 Aralık 2016 Tarihinde Son!

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesindeki memur personel ihtiyacı için 200 kişilik boş pozisyonu ile memur personel alacak. Başvurular 31 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Kültür ve Turizm Bakanlığı 200 Memur Alımı Başvuruları 31 Aralık 2016 Tarihinde Son!
Kültür ve Turizm Bakanlığı yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki memur personel ihtiyacını karşılamak üzere 200 memur personel alacak. Söz konusu alımı olan başvurular Türkiye İş Kurumu tarafından gerçekleşecektir. Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Gaziantep Müze Müdürlüğü Doğanpınar Barajı arkeolojik Kurtarma Kazısı Başkanlığı geçici 200 işçi alımı yapacak. Söz konusu işçiler Gaziantep bölgesinde çalışacak.

Yayımlanana duyuruya göre Kültür ve Turizm Bakanlığı, Arkeolog, Sanat Tarihçisi, Antropolog, Sümeroloji, Asuroloji, Hitiolog, Teknik ressam ve Restoratör pozisyonlarında toplamda 200 memur personel alacak.

Başvuruda bulunacak adaylar, 18 yaşından büyük olmalı, Sıcak arazı şartlarında çalışmasına herhangi bir sağlık problemi olmayan adaylar, Gaziantep ili oguzeli ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olan adaylar ve Arkeolojik kazılarda deneyimli olan adaylar başvurularını en geç 31 Aralık 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. . Başvurular Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılmakta olup adayların en yakın İŞKUR müracaat merkezine başvurması ya da www.iskur.gov.tr adresini ziyaret etmesi gerekmektedir. Detaylı bilgi için aşağıda ki linki takip ediniz.

Resmi Bildiri İçin Tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2016, 01:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
okan
okan - 5 yıl Önce

Memur alimi diye girdi gecici isci oldu ne is yapiyosunuz arkadas?