Kiraz Belediyesi 17 Memur Alıyor En Az İlköğretim Mezunu!

Kiraz Belediyesi tarafından kamuoyuna duyurulan ilan ile en az ilköğretim mezunu 17 memur alımı yapılacağı belirtildi. İlanda ikametgah şartı da aranıyor.

Kiraz Belediyesi 17 Memur Alıyor En Az İlköğretim Mezunu!

Türkiye'nin dört bir yanında faaliyetlerini sürdürmekte olan belediyelerin kamu personelleri alımları yapmaya devam ederken ilanlarını Türkiye İş Kurumu aracılığı ile kamuoyuna duyurmaktadır. Buna göre yayımlanan ilanlara adaylar belediyenin isteğine göre şahsen ya da mail ile müracaat edebilmekte ve mülakata çağrılmaya beklenmektedir. İzmir Kiraz Belediyesi tarafından yayımlanan ilan ile az ilköğretim mezunu 17 memur alımı yapılacağı belirtildi. Peki detaylar nedir, adaylar nasıl müracaat edebilir?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

İzmir Kiraz Belediyesinin ilanı incelendiğinde büro personeli, büro temizlik personeli, fen işleri personeli, makam şoförü ve kasiyer pozisyonları için personel alımı yapılacağı öğrenildi. Adaylardan her pozisyon için farklı şartlar aranmakta olup temel şart ise müracaat edecek olan adayın Kiraz Belediyesi sınırları içerisinde ikametgah etmesidir. Kiraz Belediyesinde ikamet etmeyen adaylar müracaat edemeyecektir. İlan ile ilgili detayları hemen aşağı bölüme aktarıyoruz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nazlı
Nazlı - 2 yıl Önce

Böyle ilanlari koymayin ya kirazda oturmuyoz

Bahar
Bahar - 2 yıl Önce

Çok güzel ,,,kişiye özel bir ilan daha yayınlanmış.tebrikler