İŞKUR iş ve Meslek Danışmanı (İMD) Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Adaylar Tepkili

İŞKUR tarafından 2018 Eylül ayında alımı yapılacağı duyurulan ve başvuruları alınan İş ve Meslek Danışmanı (İMD) sonuçları ne zaman açıklanacak, adayların bekleyişi ne zaman son bulacak? Adayların tepkileri ve gündeme yansıyan açıklamalar...

İŞKUR iş ve Meslek Danışmanı (İMD) Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Adaylar Tepkili

ADAYLARIN TEPKİSİ SÜRÜYOR

Aylar önce memur alım ilanına çıkan İŞKUR, yayımladığı duyuruda iş ve meslek danışmanı pozisyonunda istihdam edilmek üzere memur alımları yapacağını duyurmuştu. Eylül 2018 tarihi itibariyle başlayan bu süreç, aylar geçmiş olmasına rağmen hala sonuçlanmadı. İŞKUR üzerinden binlerce memur personel adayının başvuru yaptığı bu ilanın sonuçları, merak ve endişe ile takip ediliyor. Binlerce aday, başvuru sonuçlarının açıklanmasını bekliyorlar.

İMD MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Sosyal medya platformları üzerinden tepki gösteren adaylar, mülakat sonuçlarının açıklanması için sabırsız ve tedirgin bekleyişlerini sürdürüyorlar. Uzunca sürelerdir beklemede olan bu durum, artık adayların psikolojilerini bozma durumuna dahi gelmiş durumda. Umut dolu bekleyişin ne zaman sonlanacağı ise henüz bilinmiyor.

AYRI AYRI AÇIKLAMALAR, BENZER İFADELER

Yapılan açıklamalarda hem İŞKUR genel müdürü Cafer Uzunkaya, hem de bakan Selçuk tarafından sonuçların kısa süre sonra açıklanacağı ve kamuoyuna duyurulacağı ifadeleri kullanılmıştı. Henüz bir açıklamanın dahi yapılmadığı Ocak ayından bu yana, adaylar sürecin ne olduğuyla alakalı bilgi almak istiyorlar. Adaylar memur alımının iptal edilmesinden, emeklerinin heba olmasından korktuklarını dile getiriyorlar. Sizce bu İMD alım sonuçları ne zaman açıklanacak? Adayların görüşlerini ve düşüncelerini yorumlar kısmından bekliyoruz.

İMD ALIMLARIYLA ALAKALI GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMALARIMIZI İNDİRMEYİ UNUTMAYINIZ.

İOS> TIKLAYINIZ

ANDROİD> TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
İMDZEDE
İMDZEDE - 4 yıl Önce

KPSS, SINAV, MÜLAKAT, BELGE, EMEK, UMUT, SABIR YİNE SABIR YİNE SABIR VAR SONUÇ YOK !!!!

Imd sonuc bekliyor
Imd sonuc bekliyor - 4 yıl Önce

Aylardır bekliyoruz.Bu surecte çok fazla yıprandık, aile ici huzurumuz kalmadı, insanlara laf anlatmaktan yorulduk.ÖYLE ÇARESİZ BEKLİYORUZ Kİ BUNUN TARİFİ İMKANSIZ.

İşsiz imd
İşsiz imd - 4 yıl Önce

Büro personeli alımı ile aynı anda çıkmış bir ilan iptal edilemez, edilmemeli. Sonuç bekleyen adaylarımız lütfen akıllarda olmayan şeyleri yetkili kişilerin akıllarına SOKMAKTAN vazgeçin!!!

rnda
rnda - 4 yıl Önce

yeter artık açıklan

Filiz Demircioğlu
Filiz Demircioğlu - 4 yıl Önce

Lütfen artık açıklansın tşk ederiz haber yaptığınız için sizi sesimizi duyurduğunuz için gerçekten tebrik ediyorum lütfen artık açıklansın psikoloji denen bişi kalmadı olumlu olumsuz bizde yolumuzu çizelim ama böyle umut ederek beklemek çok zor lutfn

İmd sonuçlansın
İmd sonuçlansın - 4 yıl Önce

Beklemekten yorulduk ; hayallerimiz umutlarımız inşAllah boşa çıkmaz

Yokmu bir haber
Yokmu bir haber - 4 yıl Önce

yıllardır kpss ye giriyoruz artık yeter. bu yıl yeniden kpss hazırlanmak istemiyoruz ama bir yandanda mülakatı geçtikmi geçmedikmi bunuda bilmiyoruz neredeyse 1 yıl olacak.en azından bir zamansöylensin bir açıklama yapılsın 2019 kpss yede hazırlanamıyoruz bir yandanda belki mülakatı geçtik işe başlayacağız diye sınavlara hazırlık yapmıyoruz ortada kaldık.

çaresiz
çaresiz - 4 yıl Önce

Biz neyi bekliyoruz Allah aşkına seçimde bitti insanların sabrı bitti tükendi hayatımıza yön veremiyoruz sonuçları istiyoruz artık biraz insaf edin aralık bitti seçim bitti ilana çıkılalı bir yıl oldu istediğimiz sadece sonucumuz