Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı DAKA KPSS'li KPSS Siz 3 Memur Alımı İlanı

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı bünyesine personel alımı için ilan yayımladı. KPSS'li KPSS siz Memur alımı yapılacak. İşte şartlar.

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı DAKA KPSS'li KPSS Siz 3 Memur Alımı İlanı

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı bünyesindeki memur eksikliğini karşılamak üzere farklı kadrolarda olmak üzere alım yapacak. Bu kapsamda Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı yapacağı personel sınavı ile toplamda 3 kişilik kadro ile KPSS puanı ile veya KPSS şartı olmadan alım yapılacak olup detayları sizlerle paylaşıyoruz.

ALIM YAPILACAK KADROLAR:

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı ( DAKA ) 3 kişilik boş kadro ile 2 Uzman Personel ve 1 İç Denetçi alımı yapılacak.

GENEL ŞARTLAR

a) Türk vatandaşı olmak,

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

c) Affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmî ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak,

ç) Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak,

d) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

e) Askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmişse muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

KPSS ŞARTI: Uzman Personel kadrosu için, 2019 yılı veya 2020 yılı KPSS Sınavından Tablo 2'de verilen ilgili puan türlerinin en az birinden 80 (seksen) puan almış olmak.

BAŞVURULAR:

DAKA personel alımı için başvurular 23 Ekim 2020 tarihinde başlayacak olup en geç 09 Kasım 2020 tarihleri arasında yapılacak. Bu yönde adaylar başvurularını, ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr internet adresinde bulunan Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Sınav Başvuru bağlantısından yapılacaktır.

İALNIN TAM METNİ

YORUM EKLE