Belediye'ye Müfettiş Yardımcısı -Memur Alımı İlanı Yayımlandı

Resmi Gazete'de belediye ye ilan yayımlandı. Şahinbey Belediyesi bünyesine KPSS puanı ile memur alımı yapacak. Kimler Başvuru Yapablir?

Belediye'ye Müfettiş Yardımcısı -Memur Alımı İlanı Yayımlandı

Şahinbey Belediyesi memur alımı için ilan yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre Şahinbey Belediyesi Teftiş Kurulu Mdürlüğünde görevlendirmek üzere Genel İdare Hizmetleri sınıfında 6 ıncı dereceli kadroya 3 kişilik boşluk ile Müfettiş Yardımcısı alımı yapacak. Ayrıca adaylardann KPSS şartı aranıyor ve diğer başvuru şartları aşağıdaki gibidir.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,

b) Eğitim süresi en az dört yıl olan; İşletme, İktisat, Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerini ya da bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurt içi veya yurt dışındaki öğrenim kurumlarından birini bitirmiş olmak,

c) 01/01/2020 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak,( 01/01/1985 tarihi ve daha sonra doğanlar)

ç) Görevini yerine getirmesini engelleyecek herhangi bir sağlık problemi bulunmamak,

d) Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya erteletmiş ya da askerlikle ilişiği bulunmamak,

e) ÖSYM tarafından; 2018 veya 2019 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarının birinden (A) Grubunda, (KPSS P48) puan türünden 80 ve daha yukarı puan almış olmak,

f) Bu sınava daha önce katılmamış veya en fazla bir defa katılmış olmak,

g) Müfettişliğin gerektirdiği karakter, sicil, ifade ve temsil yeteneği ile tutum ve davranış yönünden müfettişlik yapabilecek niteliklere sahip bulunmak.

GİRİŞ SINAVI YAPILACAK!

Sınav yazılı (çoktan seçmeli test usulü) ve sözlü olmak üzere iki aşamalı olarak yapılacaktır. Yazılı sınav 25 Temmuz 2020 tarihinde Cumartesi günü saat: 10.00 da Şahinbey Belediyesi, Kolejtepe Mahallesi Yeşilcami Cad. No: 8 Şahinbey/GAZİANTEP adresinde yapılacaktır.

BAŞVURULAR:

Şahinbey Belediyesi Müfettiş yardımcısı alımı başvuru süüreci 22 Haziran 2020 tarihi ile başlayacak olup en geç 03 Temmzu 2020 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını Şahinbey Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen yapılacak, şehir dışından yapılan başvurularda ise Posta ile müracaatlar kabul edilecektir. (Postadan kaynaklanan gecikmelerden kurumumuz sorumlu değildir.)

İLANIN TAM METNİ!

YORUM EKLE