Bakan Soylu Açıkladı! Polis Alım Tarihi ile Ne Kadar Polis Alınacak Belli Oldu!

Polis adaylarına müjde! İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU ne kadar polis alımı yapılacak ve polis alımları ne zaman yapılacak belli oldu! İşte detaylar..

Bakan Soylu Açıkladı! Polis Alım Tarihi ile Ne Kadar Polis Alınacak Belli Oldu!

İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU Tekirdağ'dapolis alımlarına ilişkin yeni detaylar paylaştı. Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Bakan SOYLU, 2018 yılında asayişte memnuniyetin olduğunu aktardı. Polis adaylarını sevindirecek olan açıklamalardan detayları aktarıyoruz.

POLİS ALIMLARI NE ZAMAN?

İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU, Emniyet Genel Müdürü Selami ALTINOK ile beraberindeki davetliler Tekirdağ'da Genel Güvenlik ve Uyuşturucu ile Mücadele toplantısında bir araya geldi. Süleyman SOYLU söz konusu toplantıda yapmış olduğu toplantıda Bakan Soylu, güvenlikten, uyuşturucuyla mücadelede bir çok önemli açıklamalarda bulundu. Polis alımlarına önemli açıklamalarda bulundu.

EYLÜL AYINDA 10 BİN POLİS DAHA!

Bakan SOYLU; "Bir 10 bin polis alımına daha çıktık, oradan da göndereceğiz, Eylül ayında bir 10 bin polis daha alacağız. Oradan da göndereceğiz. Jandarma asayiş için 25 bin alımımız var. Bekçi alımımızda da ne kadar alacağımızı belirtmiştik." dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 10:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuba
Tuba - 4 yıl Önce

Ya artık yükseltin yaş 35olsun alım yaşı 35 çok yüksek bı yaş değilki o kadar insan mağdur olmaktan kurtulur benim abimin hayali polis olmak lütfen sesimizi duyun insanları hayallerine kavuşturum çok bişey istemiyruz vatana hizmet için istiyoruz

Samet
Samet - 4 yıl Önce

Şu yaş probleminide çözün 29 yaşında adamım başvuru yapamıyorum zaten spor mülakatı olacak

Halil İbrahim
Halil İbrahim - 4 yıl Önce

4b sözleşmeli hemşireler ne zaman kadroya alınacak acaba ???????????????

İşsiz
İşsiz - 4 yıl Önce

Lise mezunu polis alimi olsunBekçi alimi yapilcakti Valilik lerden alim Haberi bekliyoruzİzmir Valiliğinin yeni alımları ni bekliyoruz

yasin
yasin - 4 yıl Önce

yaş şartını kaldırın artık lütfen.........

Mehmet Ali
Mehmet Ali - 4 yıl Önce

Boy sartinin esnetilmesini istiyoruz 1 2 cm le eliyolar bu kadarda olmaz gercekten dile getirilmesini istiyoruz saygilar.

Necati
Necati - 4 yıl Önce

Önlisans kpss puanı düşürülsün polis olmak onların da hakkı 1 2 puanla polis olma hakları yok olmasın sayın bakanım

Erhan
Erhan - 4 yıl Önce

Yaş 30 olsun kaldırın yaş saçmalıgını