AKBANK Banka Memuru Alımı Yapıyor! İlanlar Yayımlandı

AKBANK kariyer sayfası üzerinden yayımlanan ilanlarda çok sayıda kadro üzerinden banka memuru alımları yapılmaktadır. Yürütülen banka memuru alımlarında başvuru bilgilerine haberimizde yer veriyoruz...

AKBANK Banka Memuru Alımı Yapıyor! İlanlar Yayımlandı

AKBANK BANKA MEMURU ALIMLARINA BAŞVURULAR SÜRÜYOR

31.12.2019 tarihine kadar başvuruları alınacak olan banka memuru alımlarında, adayların taşıması gereken ortak özellikler aşağıda yer alacaktır. llgili ilanlarda çok sayıda kadroya yönelik alımlar yapıldığından, adayların ilan detaylarına ulaşıp tüm niteliklere göz atmalıdırlar. Farklı kadrolar için farklı nitelikler aranacağından bu detaylar adaylar için önem arz etmektedir. Yürütülen banka memuru alımında; T.C vatandaşı olmak, görevini yapmasına engel rahatsızlığı bulunmamak, sağlık durumunu ilgili kuruluşlardan alınacak raporla belgeleyebilecek, takım çalışmasına yatkın olmak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak, iletişim becerisi gelişmiş olmak, kendisine verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek olmak, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olmak, dış görünüşüne dikkat etmek, ifade ve temsil yeteneği yüksek olmak, muhakeme becerisi gelişmiş olmak, yüz kızartıcı bir suç işlememiş ve hüküm giymemiş olmak, banka tarafından daha önce yapılan banka memuru alımlarında sözlü mülakat aşamasında elenmemiş olmak şeklinde özetlenebilmektedir. Ayrıca kişilerin daha önce farklı bir bankada veya kamu kurumunda görev yapıyorken disiplinsizlik suçu nedeniyle görevinden uzaklaştırılmamış olmaları gerekmektedir.

HANGİ KADROLARA ALIM YAPILIYOR?

AKBANK YÖNETİCİ ADAYI
GENEL MÜDÜRLÜK ALIMI
GİŞE YETKİLİSİ ALIMI
GİŞE YETKİLİSİ-GÜNEYDOĞU ANADOLU            
GİŞE YETKİLİSİ-İSTANBUL ANADOLU            
GİŞE YETKİLİSİ-İSTANBUL AVRUPA        
İNGİLİZCE BİLEN ÇAĞRI MERKEZİ YETKİLİSİ            
YARI ZAMANLI GİŞE YETKİLİSİ            
YARI ZAMANLI TAKIM ASİSTANI        
ÇAĞRI MERKEZİ

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Yayımlanan ilanlara ulaşmak, başvuru yapmak ve adaylarda aranan tüm niteliklere erişmek için aşağıda yer alan bağlantıyı tarayıcınızın adres satırına kopyalayıp yapıştırınız. Yayımlanan ilanlardan ilk siz haberdar olmak için İŞİN OLSA mobil uygulamalarımızı indiriniz.

İOS> TIKLAYINIZ

ANDROİD> TIKLAYINIZ

İLAN BAĞLANTISI> https://kariyer.akbank.com/Advertisement/AllJobList

YORUM EKLE