65 KPSS Puanı İle 25 Zabıta Memuru Alımı Başladı! Kimler Başvuru Yapabilir

Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılmış olan Zabıta Memuru alım ilanı için başvuru süreci başladı. Adaylar haberimizin devamında bulunan detaylar sayesinde başvurularına başlayabilecekler. İşte detaylar.

65 KPSS Puanı İle 25 Zabıta Memuru Alımı Başladı! Kimler Başvuru Yapabilir

İstanbul Eyüpsultan Belediyesi tarafından ilan edilen duyuruya göre Belediye'ye 25 kişilik boş kadro ile zabıta memuru alımı yapılacağı geçtiğimiz günlerde belirtilmişti. Buna göre İstanbul Eyüpsultan Belediyesi 657 sayılı devlet memurları kanuna göre Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre 25 kişilik boşluk ile KPSS en az 65 puan ile Zabıta Memuru alınacak. Başvurulaar başladı ve adayların başvuru yapabilmeleri için aranan nitelikleri taşımak zorundadırlar.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

İstanbul Eyüpsultan Belediyesi Zabıta memuru alım ilanını geçtiğimiz günlerde duyrmuştu. Adaylar başvurularına bugün itibari ile başlayabilirler. Buna göre başvurular 17 Temmuz 2018 tarihine kadar devam edecektir. Söz konusu ilan için başvurular, Belediyenin resmi internet sitesinden temin edilecek başvuru formu ile birlikte ve istenilen diğer belgeler ile birlikte Belediyeye şahsen başvuru yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Adayların başvurularını gerçekleştirebilmeleri için, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki A fıkrasında bulunan genel şartları taşımak, 2016 yılında ÖSYm tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans mezunları için KPSSP3 ve Ön Lisans mezunları için KPSSP93 puan türünden en az 65 puan almış olmak, Daha önce görev yapılan Kamu Kurumu veya Kamu Kuruluşundan disiplin decası ile ayrılmamış olmak, Erkek adaylar için 167cm ve Bayan adaylar için 160 cm boyunda olmak, Başvuru tarihi itibari ile 30 yaşını Doldurmamış olmak, Herhangi bir Lisans programından mezun olan adayların İngilizce veya Arapça dillerinden B Seviyesinde puan almış olmak ve Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans programından mezun olan adayların M.E.B.'den onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası sahibi olması gerekmektedir.

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
BÜŞRA
BÜŞRA - 4 yıl Önce

Bizim başvuramadığımız kesin. Sınavlardan yeterli puanı alsak da zaten almıyorlar buna alıştık artık.Esenler'de ESKON'da ilan yayınlanmıştı bugün açık adres için aradım kontenjan doldu dedi.Biz ne zaman işe gireceğiz lütfen artık bir yetkili cevap versin.Öğretmenlik dışında mesleklere bakınız dediniz ya o sebepten soruyorum yoksa ne haddime sormak.

baris
baris - 4 yıl Önce

altarafi zabita ilani veriyorsunuz sanki büyükelçi seciyorsunuz

YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA - 4 yıl Önce

Nerdesiniz akp severler alım olmuyor diye ağlayın artık oy verirken düşünecektiniz.Açıklanan KHK ile başkanın izni olmadan kuş uçmayacak çeltik bile ekilmeyecek iyi oldu size hakettiniz.Neyin ne olduğunu bilmeden akp oy verirken düşünecektiniz.Şimdide alımlarda torpil var diye ağlayın,ekmek alacak param yok diye ağlayın hadi bakim

kaan
kaan - 4 yıl Önce

Sanki konsolosluk görevlisi alıyor alttarafı bi zabıta için yabancı dil istiyo o dil olsa zaten başka yerlere başvururuz.