1030 Büro Memuru Alımı Yapılacak! İlanlara Başvurular İŞKUR Üzerinden Alınacak

İŞKUR üzerinden yayımlanan 1030 kişilik büro memuru alım ilanına başvurular alınmaya başladı. Başvuru şartları ve diğer niteliklere haberimizden göz atabilirsiniz...

1030 Büro Memuru Alımı Yapılacak! İlanlara Başvurular İŞKUR Üzerinden Alınacak

İŞKUR Üzerinden Büro Memuru Alımları Yapılacak

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan 1030 kişilik büro memuru alım ilanına başvuru yapabilmek için adayların sağlık problemi bulunmaması, T.C vatandaşı olması, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olması, mesleki tecrübe sahibi ve öğrenmeye açık olması, takım çalışmasına yatkın olması, zaman yönetimini yapabilen olması, dış görünüşüne dikkat ediyor olması, kendisine verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek olması, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olması, askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olması, kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması, bilgisayar kullanımını biliyor olması ve MS-Office programlarını kullanabiliyor olması istenmektedir. Başvuru yapacak kişilerin iletişim odaklı, problem çözme taraflısı kişiler olması istenmektedir. Bu şartlara uygun adayların başvuruları değerlendirme sürecine dahil edilecektir. Adayların B sınıfı ehliyet sahibi olması ve aktif olarak araç kullanabiliyor olması, tercih sebebi olacaktır.

İLANLARA ULAŞMAK

1030 kişilik büro memuru alım ilanına ulaşmak için başvuru yapacak adayların; iskur.gov.tr adresinde yer alan açık iş ilanları bölümünü ziyaret etmesi ve büro memuru alım ilanlarını meslek alanından aratması yeterli olacaktır. Sorgulama işleminin ardından Türkiye geneli yayımlanmış tüm ilanlar karşınızdaki ekranda yer alacaktır. Başvurular öncesinde üye girişi yapmanız gerekmekte, bu sayede ilanla alakalı detaylara erişim sağlabilmektedir. Üyeliği bulunmayan adaylar İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine müracaat edebilirler. İlan numarasını not ederek, başvurularda problem yaşama durumunun önüne geçmiş olursunuz.

TÜM İLANLARA ANINDA ULAŞMAK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN İŞİN OLSA UYGULAMALARIMIZI İNDİRİNİZ.

İOS> TIKLAYIN

ANDROİD> TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 22:17
YORUM EKLE