LÖSEV NEDİR? 2000 yılında kurulan Lösev, ilk olarak 1988 yıllarında Ankara ilinde Onkolog olan Dr. Üstün Ezer tarafından kurularak Lösemili çocuklar sağlık ve eğitim vakfı olarak insani yardım amacı ile kanser tedavisi için tanı tedavi sağlık hizmetleri sunmaktadır. LÖSEV'in Türkiye genelindeki birimlerinde; vakıf organlarında, çocuk ve yetişkin hastanelerinde, eğitim akademisinde, Lösev reklam LSV dükkanda, yapı işleri ve otellerinde görevlendirilecek olan binlerce personel alımı detayları şu şekildedir.

LÖSEV HANGİ İLLERDE PERSONEL ALIMI YAPACAK?

Alımlar Türkiye genelinde bir çok illerinde yapılacak. Ankara, İzmir, İstanbul, Adana, Samsun, Antalya, Adana, Bursa, Kayseri illerinde gerçekleştirilecektir.

AÇIKLANAN KADROLAR NELER?

Vakıf organlarında il koordinatörü, halkla ilişkiler, kurumsal iletişim koordinatörü, uluslararası iletişim koordinatörü, sosyal hizmetler koordinatörü, bahçıvan, garson, bulaşıkçı, temizlikçi, güvenlik ve teknik personel, partime personel, kalıcı aile, yazılım mühendisi, hukuk müşaviri, satın alma yönetmenleri, iç denetim yönetmenleri, idari ve mali işler koordinatörü, aktif sosyal hizmetler personeli, web master kadrolarında alımlar olacak. Hastanelerde ise sağlık personeli ile uzman doktor branşlarında alımlar olacak. Eğitim kurumlarında eğitim genel müdürü, okul müdürleri, sınıf öğretmenleri branş öğretmenleri pdr uzmanları, grafik tasarımcı, art direktörü ve metin yazarı, 

NASIL BAŞVURU YAPILACAK?

Başvurular Lösev insan Kaynakları sayfası üzerinden alınacaktır. Başvuru yapacak adaylar Lösev.org.tr adresinden tüm ilan ayrıntılarına erişebilir genel ve özel şartlara sahip olmaları ile başvurularını tamamlayabilirler. https://www.losev.org.tr/v6/duyuru/bizimle-calismak-ister-misiniz-39 adresinden detaylara erişebilirsiniz. Tüm ilanlarda istenilen genel şartlar şu şekildedir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Editör: TE Bilisim