Kamuya KPSS Puanı ile veya KPSS olmaksızın işçi aımı ve memur alımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilanlara göre başvurusu 6 Kasım 2023 tarihi ile başlayacak olan kurumların detaylarını sizlerle paylaşacağız.

Başvurular 6 Kasım 2023 Başlıyor!

Kamuya en az İlkokul mezunu ve en fazla Lisans mezunu kapsamında KPSS Puanı ile veya KPSS olmaksızın işçi ve memur alımı yapılacak olup başvurular 6 Kasım 2023 tarihi itibari ile başlayacak. İşin Olsa ekibi olarak sizlere aşağıda ilanların detaylarını aktaracağız.

KPSS siz Kamu İşçi Alımı Yapacak Kurum!

Kamuya KPS Şartı olmaksızın kurumlar İşçi alımı yapıyor. Bu kapsamda 6 Kasım 2023 tarihi ile başvurusu başlayacak olan ilan listesi aşağıdaki gibidir.

TÜRKŞEKER İşçi Alımı İlanı:

TÜRKŞEKER resmi İnternet adresi üzerinde yayımladığı ilan ile iki farklı üretim fabrikasında görevlendirilmek üzere toplamda 115 İşçi Alımı yapılacağını bildirdi. Buna göre " Şeker Fabrikaları 83 İşçi, Makina Fabrikalarına 32 İşçi " alımı yapılacak olup alımlar 13 farklı şehirde gerçekleştirilecektir. Başvuru için " En az İlkokul, Lise, ve meslek Lisesi mezunu olmak,  Yaş şartı olarak ta adayların 18 yaşını tamamlamış gereklidir. Ancak Kontenjana göre 35, 40, 45 veya 50 Yaşından büyük olmamak " gereklidir.

İLANIN DETAYLARI: https://www.isinolsa.com/kamu-iskur-alimi/turkseker-13-sehir-115-kamu-isci-alimi-iskur-ilani-18-h45425.html

KPSS Puanı İle Memur Alımı Yapacak Kurumlar:

Emniyet Genel Müdürlüğü Kamu Personeli Alımı:

EGM bünyesine istihdam edilmek üzere 2023 / 2 kapsamında 60 KPSS Puanına göre 1 Merkez ve 2 Taşra teşkilatında istihdam edilecek Hizmetli alımı yapılacak.  Başvuru yapacak adaylar " KPSS Şartı olarak 2022 yılında yapılmış olan KPSS'den Lisans seviyesinde P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Dört yıllık eğitim veren Üniversitelerin Hemşirelik Bölümü mezunu olmak " şartları aranacak. Başvurular en geç 10 Kasım 2023 tarihine kadar yapılacak.

İLANIN DETAYLAR: https://www.isinolsa.com/kamu-personeli-alimi/egm-60-kpss-ile-20232-kadrolu-personel-alimi-ilani-h45363.html

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu Memur Alımı:

SEDDK Meslek Personeli kadrosunda olmak üzere; 10 Bilişim Alanında Sigortacılık Uzman Yardımcısı, 10 Aktüerya Alanında Sigortacılık Uzman Yardımcısı alımı gerçekleştirilecektir. Adaylardan 2022 ve 2023 yıllarında yapılan KPSS'den en az 75 puan almış olmak şartı ve 01.01.2023 tarihi itibarıyla 35 (otuzbeş) yaşını doldurmamış olmak şartları aranacak. Başvurular en geç 20 Kasım 2023 tarihine kadar alınacak.

İLANIN DETAYLARI: https://www.isinolsa.com/memur-alimi/seddk-20-memur-alimi-ilani-2023-yayimlandi-h45387.html

Kamu İhale Kurumu Memur Alımı:

KİK memur alımı kapsamında yayımlanmış olan ilan ile 15 kişi alınacak. 

Kamu İhale Kurumu 15 kişilik boş kadro ile Genel İdare Hizmetleri sınıfında olmak üzere 3 farklı grupta; 4 Kişi Hukuk Fakültesi, 4 Kişi İktisat, Siyasal Bilgiler, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, 7 Kişi İnşaat Mühendisliği alanlarında memur alımı gerçekleştirilecektir.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/memur-alimi/kamu-ihale-kurumu-kik-15-memur-alimi-uzman-yardimcisi-h45403.html

Mersin Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı Detayları:

Mersin Büyükşehir Belediyesi memur alımları Genel İdare Hizmetleri Sınıfı kapsamında itihdam edillmek üzere 10. Dereceli kadroya Kadın Erke kadaylar içerisinden olmak üzere gerçekleştirilecek. Bu Kapsamda Ön Lisans mezunu 40 Memur ve Lise Mezunu 10 Memur alımı yapılacaktır.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/belediye-personel-alimi/mersin-buyuksehir-belediyesi-50-itfaiye-eri-alimi-ilani-lise-h45186.html

Gökçesu Belediyesi Memur Alımı:

Belediye 1 kişilik kadro ile Mühendis alımı gerçekleştirilecek. Genel İdare Hizmetleri sınıfında istihdam edilmek üzere Kadın Erkek adaylar içerisinden İnşaat Mühendisi alınacak.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/belediye-personel-alimi/belediye-60-kpss-puani-ile-memur-muhendis-alim-ilani-gokcesu-h45177.html

Amasra Belediyesi Memur Alımı:

Belediye bünyeesindeki eksikliği gidermek amacı ile yayımladığı duyuruya göre Genel İdare Hizmetleri sınıfında 2 Zabıta Memuru alımı yapılacak. Alımlar Lisans seviyesine 60 KPSS ile yapılacak.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/belediye-personel-alimi/belediye-60-kpss-ile-zabita-memuru-alimi-amasra-belediyesi-h45178.html