Kayseri Üniversitesi personel alımı ilanı yayımladı. Resmi gazetenin 24 Nisan 2024 tarihi ile yayımlanmış olan ilanına göre Kayseri Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 4 kişilik kadro ile  Büro personeli kadrosunda personel alımı yapılacak. Alımlar Sözlü sınav sonucuna göre ve Mülakatsız Personel Alımı kapsamında gerçekleştirilecek. Kontenjan bilgisi ve ilan detayları haberde.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • 4 Büro Personeli, 

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Adaylardan genel ve özel şartlar aranacak. Bu kapsamda " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak " gibi şartlar aranacak.

KPSS Şartı Nedir?

Adayların 2022 yılında yapılan KPSS'den Lisans için P3 puan türünden en az 55 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Mülakatsız ve Sözlü Sınav detayları Nedir?

Programcı alımı için 10 kişilik sözlü sınav sonucuna göre adaylar değerlendirilecek olup Diğer pozisyonlarda herhangi bir Mülakat yapılmayacak olup KPSS Puan sırasına göre atama yapılacak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Kayseri Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvurusu ilan ile birikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yapılmış olması gereklidir.

Başvuru Tarihleri: 24 Nisan - 8 Mayıs 2024

İLANIN TAM METNİ