Kayseri Üniversitesi personel alımı ilanı yayımladı. Resmi gazetenin 5 Aralık 2023 tarihi ile yayımlanmış olan ilanına göre Kayseri Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 19 kişilik kadro ile Mühendis, Büro personeli Güvenlik Görevlisi ve Destek Personeli gibi kadrolarda personel alımı yapılacak. Alımlar Sözlü sınav sonucuna göre ve Mülakatsız Personel Alımı kapsamında gerçekleştirilecek. Kontenjan bilgisi ve ilan detayları haberde.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • 1 Mühendis,
  • 1 Programcı,
  • 8 Büro Personeli, 
  • 3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,
  • 6 Destek Personeli,

alımı yapılacak.

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Adaylardan genel ve özel şartlar aranacak. Bu kapsamda " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak " gibi şartlar aranacak.

KPSS Şartı Nedir?

Adayların 2922 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 55 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Mülakatsız ve Sözlü Sınav detayları Nedir?

Programcı alımı için 10 kişilik sözlü sınav sonucuna göre adaylar değerlendirilecek olup Diğer pozisyonlarda herhangi bir Mülakat yapılmayacak olup KPSS Puan sırasına göre atama yapılacak.

Özel Başvuru Şartları Nedir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Kayseri Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvurusu ilan ile birikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yapılmış olması gereklidir.

Başvuru Tarihleri: 5 - 18 Aralık 2023

Başvuru Adresi: https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

İLANIN TAM METNİ

Editör: TE Bilisim