Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon idaresi personel alımı ilanı yayımlandı. KPSS Şartı aranmaksızın Geçici süreli adaylar içerisinden 60 Personel alımı yapılacak. Bu kapsamda İŞKUR Kurum dışı ilanlar üzerinde yayımlanmış ilanın detaylarını sizlerle paylaşacağız.

Personel Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine bağlı olan Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon idaresi Genel Müdürlük ile İlçe Şubelerde görevlendirmek üzere Erkek adaylar içerisinden Kanalizasyon ve İçme Suyu İşçisi alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon idaresi ( KASKİ ) personel alımı için adaylardan genel olarak " İl Özel İdareleri, Belediyeler ve Bağlı Kuruluşları ile Bunların üyesi olduğu mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerin Görüdürlmesine İlişkin SUsul ve Esaslarub 4 uncu maddesindeki şartları sağlıyor olmak, Vardiyalı Sisteme göre çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Görev yapacağı yerde ikamet etmeyi kabul etmek, Kahramanmaraş Nufüsüna kayıtlı olmak, Son başvuru tarihi ile 45 yaşını doldurmamış olmak, Alanında tecrübeli olmak " gibi şartlar aranacak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

KASKİ Personel alımı başvuruları için süreç 10 Temmuz 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 14 temmuz 2023 tarihine kadar başvuru yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular sadece https://www.maraskaski.gov.tr adresinden yapılacaktır.

İLANIN DETAYLARI: