İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Duyurdu! Polis Alımları Artırılacak

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından yapılan açıklama ile Emniyet Genel Müdürlüğü EGM'nin polis alımlarının artacağı belirtildi. Detayları İşin Olsa ekibi olarak sizlere açıklıyoruz.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Duyurdu! Polis Alımları Artırılacak

İçişleri Bakanlığı bünyesinde görevlerine devam etmekte olan Emniyet Genel Müdürlüğü açık pozisyonları için Polis Akademisi Başkanlığı aracılığı ile her sene on binlerce kişilik polis alımları yapılmakta olup en yakın alım 22. dönem POMEM olarak yapıldı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından bugün önemli açıklamalar yapıldı ve yeni polis alımı ilanı bekleyen adaylara sevindirici haberler geldi. Peki Bakan Süleyman Soylu ne gibi açıklamalar yaptı? İşin Olsa ekibi olarak İçişleri Bakanının açıklamalarını detaylı bir şekilde sizlere aktarıyoruz.

POLİS ALIMLARI ARTACAK!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yeni polis alımı bekleyen adaylara sevindirici haberler verdi ve şunun kesin olduğunu belirterek polis alımlarının daha da artırılacağını duyurdu. Ülkemizde her ne kadar polis sayısı oldukça fazlada olsa halka orantı yapıldığında halen polis sayısının yetersiz olduğu görülmektedir. Bu açığın kapatılması için her sene on binlerce kişilik alımlar yapılmaktadır.

Yeni polis alımı bekleyen adaylara İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından müjdeli haberler gelmiş oldu polis alımları artacak ancak bundan sonraki en yakın alımın hangi tarihte yapılacağına yönelik duyuru yapılmadı. Polis alımına ilişkin duyuru geldiğinde www.isinolsa.com ekibi olarak sizlere açıklayacağız.

17 BİN BEKÇİ ALINACAK

İLAN YAYIMLANDIĞINDAN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Anlık Bildirim: Mobil Uygulamamızı İndirin
Sosyal Medyadan Bizi Takip Edin

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2018, 08:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
maalesef
maalesef - 6 yıl Önce

yapılıyor da her sene bir sebep bulunuyor eliyorlar mülakatlardan. spor parkunu 100 le tamamladım boy kilo ideal sınırda sporcuyum o derece ideal yani.. sözlü mülakatta 1 soru sordular onu da bildim ama sonuc ? sıralamaya giremedeniz ? neden giremedim ? spor, boy kilo sağlık sözlü mülakatta ne kusur bulundu ? ankarada amcam dayım yok diye mi elendim yoksa? ne güzel yazılmış o türkü ankarada dayın yoktur mamudo kurban niye doğdun ? Torpilin yoksa üniv. bitirdiğin halde işsiz gezersin ya da asgari ücretle kasiyerlik yaparsın bu işler maalesef böyle. Allah herkesin kalbine göre versin....

Bu sefer belki
Bu sefer belki @maalesef - 6 yıl Önce

Belki bu sefer olur nasip diyelim hocam

Alev
Alev - 6 yıl Önce

Ya tamam aliyorsunzda sanki bayanlara kontenjanmi ayriliyor poh dediler .alcaz dediler. bayan alicaz dediler lise mezunu dediler insanlari oyaladilar .hadi herseyi gectim bayanlards alim lutfen artirlsin esitlik olsun artik

Elanur yaren
Elanur yaren - 6 yıl Önce

Tek hayalim polis olmak ama liseyi okuyorum ama geç oluyor keşke lise mezunu olmayanida alsalar

ayşe
ayşe - 6 yıl Önce

polis alımı yaşı esnetin bekleyen çok

Mehmet Ali
Mehmet Ali - 6 yıl Önce

Boy konusunu dile getilip düzeltme yapilmasini istiyoruz bir iki cm bu kadarmi cok onemli bir iki cm le eliyolar boy konusununda gundeme gelmesi gerek yada boy konusunda bi deginilmesini istiyoruz bu kadarmi cm farkiyla insanin hayati belirlenir bi anlam veremiyorum artik...

mhmt
mhmt @Mehmet Ali - 6 yıl Önce

ben gecen sene boy kilo endeksi 0,2 fazla oldugu için elendim gel gelelim o parkuru tek ayağmla giren cogu kişiden daha kısa sürede yaparım sporla ilgilendigim icin . Birşeyler ters gidiyor bazı insanlar iri kemikli oldugu icin kilo fazla oluyor Allah öyle yaratmiş bunlari kimse düşünmüyor.. hayırlısı olsun ..