Bakan Açıkladı 17 Bin Bekçi Alımı Yapılacak!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu müjdeli bir haber açıkladı. Buna göre kamuya toplam 17 bin bekçi alımı yapılacağı belirtildi. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

Bakan Açıkladı 17 Bin Bekçi Alımı Yapılacak!

Emniyet Genel Müdürlüğü ile Jandarma Genel Komutanlığı bünyesine bekçi sınıfları açıldı ve bu sınıflara yeniden personel alımları yapılmaya başlandı. Geçtiğimiz sene ortalama 7 bin, 7 bin 500 kişilik bekçi alımı yapıldı ve 7 bin kişilik alım yapılmamıştı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından yapılan açıklama da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile bekçi alımına 10 bin kişilik kadronun daha ihdas edildiği belirtildi. Buna göre geçtiğimiz seneden kalan 7 bin alım ve bu sene yeni ihdas edilen 10 bin kişili daha bekçi alımı kadrosu bulunmakatdır.

17 BİN BEKÇİ ALINACAK!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından yapılan  açıklama ile kamuya bu sene 17 bin bekçi alımı yapılacağını müjdeledi. Bu alımların 7 bini geçtiğimiz seneden kalmak üzere olup 10 bin kişilik alımın ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile yapılacağı belirtildi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklamasında gece herkesin rahat bir şekilde olabilmesi için yeniden bekçi kadrolarının açıldığını belirtti. Buna göre Jandarma Genel Komutanlığı da İçişleri Bakanlığı bünyesine bağlı olduğu için bekçinin görev yapacağı mahalle hangi kuruma aitse bekçi Emniyet Genel Müdürlüğü ya da Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde görevlerini sürdürecektir. Alımların ne zaman yapılacağına yönelik henüz resmi bir açıklama yok ancak 17 bin bekçi alımına ilişkin duyuru gelirse www.isinolsa.com ekibi olarak sizlere konu hakkında açıklama yapacağız.

POLİS ALIMLARI ARTIRILACAK

İLAN YAYIMLANDIĞINDAN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Anlık Bildirim: Mobil Uygulamamızı İndirin
Sosyal Medyadan Bizi Takip Edin

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2018, 23:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramazann
Ramazann - 6 yıl Önce

ALLAH devletimizden sayın bakanımızdan razı olsun Diyarbakırada bekçi alımlarını bekliyoruz teşekkür ederim saygılar...

batesmotelpro
batesmotelpro - 6 yıl Önce

şartların mutaka değişmesi lazım...bunca üniversite mezunu genç işsiz varken öncelik üniversite mezunlarına verilmek suretiyle ilkokul mezunu alımı yapılmamalı...yaş şartı esnetilmeli...istanbul izmir ankara gibi büyükşehirlere işsiz sayısı gözönünde bulundurularak daha fazla alım yapılmalı....

murat
murat @batesmotelpro - 6 yıl Önce

iyi vAllahi, herkes kendini düşünüyor!!

Ramazan
Ramazan @batesmotelpro - 6 yıl Önce

Boş boş konuşmayın artık ilk okul bitirmiş askerliğini yapmış 31yaşını geçmemiş sağlık sorunu olmayan diyor devletimiz burda siz ne boş konuşuyorsunuz kardeşim yok ben üniversiteliyim Yok ilk okullar niye alınıyor öncelik ben diyor hade ulann bozuntu askerlik yapmamışsın vatan savunmasında olamazsın sen kuzum .

mahmut
mahmut - 6 yıl Önce

yas siniri 35 olmali

ss
ss @mahmut - 6 yıl Önce

55 yapalım istersen yaş şartını

Yaş 35
Yaş 35 - 6 yıl Önce

Allah rızası için yaş 35.

mahmut
mahmut - 6 yıl Önce

yas siniri 35 olmali kpssye giriyorsun hep 30 yasi asmamis ilanlar var bu sinir 35 olmali

hasan
hasan - 6 yıl Önce

işAllah bursayada alınır ve ikametgah şartı kaldırılır.

mehmet
mehmet - 6 yıl Önce

İNŞAALLAH ikametgah şartı olmaz bu sefer

recep
recep - 6 yıl Önce

ozel guvenliklerın cook hakları yenıldı oncelık onlara verılmelidır.

Seda
Seda @recep - 6 yıl Önce

Kadın bekçi alımı olsun adana dan alım yapılsın bou 160 dan baslamalı Türkiye de kadınların boy ortalaması belli